SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Dla mnie nie wygląda źle. Niech sobie ma ciało jakie chce, nie każdy musi latać na siłownie. Moim zdaniem takie strony które pokazują różne sylwetki są jak najbardziej słuszne.

Kiedyś trafiłam na stronę, która zbierała foty różnicyh biustów z informacji odnośnie wieku, ilości ciąż itd. Żeby kobiety mogły sobie zobaczyć jak faktycznie różne są wersje i nie ma co się dołować przez plastiki w prasise. Fajna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wiem Markoto, wiem... ale widzisz, czasami sport to raptem 45 min... więc można wydzielić ten czas dla siebie.. weź np Megan.. też wygląda bombowo po dwójce dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Closet, kojarzę tę stronę.
Jak się ma kasę, można więcej - lepiej jeść, brać suple, dłużej ćwiczyć, bo weźmiesz opieknukę, co z dzieckiem zostanie.

PUSH, mi trening z dojazdami zajmuje ponad dwie godziny :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale wsparcie rodziny jest wtedy bezcenne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening to nie tylko sam trening,to tez dojazd,dobrze Keks mowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Markotko to samo można powiedzieć mając 2 dzieci a nawet jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no tak Kleine, z dojazdami, to wiadomo... ja mam 1 km do siłki, a do lepszej 25 km i nie opłaca mi siętam jeździć też właśnie z uwagi na czas..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wez se w warszawie pracuje,jezdzij do pracy i na trening- masakra,ja bez dziecka jestem o 21 w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kessik
Markotko to samo można powiedzieć mając 2 dzieci a nawet jedno
no ale wtedy to juz wymowka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ja nie mam auta, do 17 musze odebrac Bube, a z pracy jade godzine. Doba za krotka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium