SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82393

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh, średnio dyskretny komentarz na mój widok jakiegoś kolesia "doj**ana, ale klocek" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej - komentarz pani fizjo po rozebraniu się na wizytę: "ojej, ale kapturów już niech pani nie robi bardziej". Polska zawsze tak podbudowuje moją samoocenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
oo z kapturami to identyczny tekst mojej mamy dzisiaj twierdziła, że mam wielkie przedramię a przecież ja mam rączki jak patyczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ja bym się cieszyła, bo wtedy wiem że coś widać że robię. Wiesz ludzie na żywo rzadko widzą fajne, umięśnione wysportowane ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam kaptury duże, ale to akurat genetycznie po tatusiu, to mi się trochę przykro zrobiło :) Generalnie moi rodzice zaczynają już być na NIE :s Zero wsparcia mam z tą siłką, facet też marudzi, koledzy się nabijają w pracy :(

Brak mi towarzystwa ludzi, których też to chociaż trochę kręci. Bo się czuję jak dziwo czasami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Ale masz nas chociaż wirtualnie Chociaż taką namiastkę wsparcia.
Wiadomo, że chciałoby się żeby otoczenie akceptowało... ważne żebyś robiła to co lubisz i żeby Tobie to dawało radość i satysfakcję

Ja mam fajnie, bo mam męża, który robi to samo i we dwójkę zawsze łatwiej, jest pomoc, wsparcie, motywacja.

Rodzice zaakceptowali i się z tym pogodzili i jak tylko mogą to jeżdżą z nami na zawody czy to biegowe czy w wyciskaniu. Nasi najlepsi kibice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Mama się tylko boi, żebym czasami nie wpadła na pomysł trenowania mma bo tego to już by nie przeżyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój tatko dostał zawału, jak po przylocie do pl. z plecaka wyciągnęłam wagę kuchenną :D Mojego chłopa bym chciała jakoś w to włączyć, ale sprawa chyba jest przegrana. On lubi być guru, a w momencie, jak go wiedzowo przegoniłam, kompletnie stracił zainteresowanie treningami. Mój błąd, że go raz czy dwa skorygowałam z techniką :) Głupia baba ze mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Aaaa urażona męska duma, no tak ujma na honorze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium