SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
no i ciagły foch,bo by przeciez mógł pomóc,ale sie akurat pistolet od paintballa popsuł i tzreba było naprawić...no weż...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
ja jestem zmywarką:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
ee, to kobieta se jajców nie może podwiązać?
nie bo u kobiety to nieodwracalny zabieg zabroniony w Polsce chyba ze ze wzgledow zdrowotnych i panow to odwracalne dlatego dowolone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
jak bym na zmywarkę sie miała fochać to bym cały czas chodziła zfochowana, praktycznie nie ładuje i nie wyjmuje a jak już to robi to tak że mi się odechciewa wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
u nas zakup zmywarki zmniejszył fochy o połowę i o połowę zwiększył chęć gotowania - zmywanie w jednokomorowym zlewie to jest jakieś nieporozumienie. Teraz jak coś kupuję do kuchni to jak się nie nadaje do mycia w zmywarce to nie biorę (o ile są takie nadające się) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i;LOMI I PYTANIE dnia na koniec: a czym ty siętak zmęczyłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
ja jestem niezależną zmywarką :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja lubię zmywać gary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
PUSHhard
i;LOMI I PYTANIE dnia na koniec: a czym ty siętak zmęczyłaś?


Puszku,ty jedna mnie rozumiesz

Przeciez ty NIC w tej robocie nie robisz...................
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium