SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Ostatnio czytałam arytkuł, że najlepszą metodą ochrony przed rakiem szyjki macicy jest życie zgodnie z zaleceniami kościoła :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
dokladnie, im wieksza ilosc partnerow tym wieksze ryzyko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Jak miałam 13-14 lat to zachodziła u mnie fibrynoliza i ogólne złuszczanie (rozpadanie) tkanek. W tym m.in. krwi, błony dziewiczej, wyściółki szyjki macicy, ogólnie dróg rodnych. I często mam tam jakiś problem. Nawet już mialam biopsję robioną bo coś tam się pojawiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Bo szczepionka obejmuj etylko kilka rodzajów wirusa,a tych jest kilkaset.Utraf babo na swojego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
właśnie patrzę, gdzie można wkładkę Gynefix założyć i widzę, że najbliżej Krakowa to niestety Lublin. Zastanawiam się czy czekać, aż pojawi się jakiś gabinet w Krakowie czy wybrać się do Lublina lub Warszawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
trudno,nie szczepiłam,jelsi trzeba bedzie poniesiemy tego konsekwencje,ale na tę chwilę uznałam ,ze to mojemu dziecku niepotrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Iskra14
właśnie patrzę, gdzie można wkładkę Gynefix założyć i widzę, że najbliżej Krakowa to niestety Lublin. Zastanawiam się czy czekać, aż pojawi się jakiś gabinet w Krakowie czy wybrać się do Lublina lub Warszawy.


Dawaj do Lublina to się spotkamy

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
W Finandii jest mniej popularne stosowanie gumy nawet z przygodnymi partnerami. Nikt się chorobami wenerycznymi nie przejmuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
tak naprawdę nie ma tez badań nad skutecznośćią...szczepią młode od kilku lat dopiero...skąd wiedziec czy działa to?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium