SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82532

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Smacznego, też ide jeść, suchy chleb z olejem i tonę czosnku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
dzięki dziewczyny, mam nadzieję że jakoś już pójdzie. Mam nawet szansę na odstawienie leków w przyszłości :) żeby nie było wesoło mój facet zrobił sobie badanie tsh i wyszło mu 5,07 :/ inne wyniki pośrednio wskazują, że może to być hashimoto. To żeśmy się dobrali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Ja ostatnio mam wrażenie, że wszyscy coś mają z tarczycą. Epidemia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
O kurcze a u mężczyzn ti sie prawie nie zdarza. Faktycznie się dobraliście ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ponoć się zdarza nawet nie tak rzadko jak się przyjęło, ale że odsetek wykrywalnych jest bardzo niski. No zobaczymy co mu wyjdzie jak zrobi antyTPO i antyTG, ft3 i ft4.

My ogólnie śmiesznie dobrani - on problemy z krzepliwością, ja za szybka krzepliwość, ja basedow, on być może hashimoto. To bedzie tylko kolejny argument, żeby adoptować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
widze ze w pomiarach ruszyło!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
co prawda na granicy błędów pomiarowych to moje mierzenie było, ale coś z tego wycisnęłam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dziewczyny, mogę sobie popłakać? bo już naprawdę nie mam siły do tego wszystkiego

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no bo wszystko mi się sypie i nic mi nie wychodzi. oprócz nowych problemów zdrowotnych. niedawno wróciłam od lekarki, która tylko stwierdziła, że pewnie doszło do skurczu przełyku. jedyne co mi zapisała to jakiś kwas/sól (ale ja sie bierze rano, przed posiłkiem, więc ch**a mi teraz pomoże) i rozkurczową nospę. no i wzięłam te nospę, ale chociaż tyle, że mogę oddychać i przełykać ślinę bez bólu, z jedzeniem dalej jest problem. naćpam się tym na noc, żeby znów nie wyć z bólu jak wczoraj. w dodatku nie mogę trenować, ciągle czegoś nie ogarniam, czuję się samotna i w dodatku nie notuję żadnych progresów....

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium