SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
już chyba próbowałam wszystkiego. a ząb...hm...opuchnięty, ale bez tragedii. nie widać tego na zewnątrz. ale ile taka tabletka może do cholery się rozpuszczać??

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Siema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
kebula, Ty to jesteś ale pechowiec ogólnie. Biedulka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Masakra co ja wczoraj przeżywałam... Byliśmy z chłopakiem u jego kolegi, bo miał urodziny. Byli też inni znajomi no i wiadomo była tarta z malinami z tej okazji. I mi wmuszali. Oczywiście twardo odmawiałam m.in., że gluten. A oni swoje. Chłopak wkroczył do akcji i oczywiście, że ja sobie wymyślam z tym glutenem, że przecież nie umrę itd. I znajomi naciskali żebym zjadła i jak mówiłam "nie" to żądali bardziej satysfakcjonującej odpowiedzi niż takiej, że po prostu nie jem cukru i glutenu. No i musiałam wyjaśnić, że to chodzi o hormony itd. Wściekłam się na chłopa, że powinien być po mojej stronie a on: "zapomniałem, że jesteś chora"... Grrrr... A kawałek tarty wzięłam do domu i zamroziłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to wciskanie jest najgorsze. nie rozumiem skąd się to u ludzi bierze. jak ktoś mówi nie, to chyba wie, co to znaczy %)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Świnie i tyle.

keb, próbowałaś płukać jamę ustną i wodą utlenioną rozcieńczoną z wodą? Ten ząb masz otwarty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Preria- to nie ja woła w biedrze kupuję, moze kiedys ale zwykle jakis wikszy kawal udźca biore w markecie albo miesnym.
Zakupy zrobilam w mięcho się obkupiłam, spłukana jestem przed świętami i nic mi sie już tradycyjnie nie chce. W gardle klucha w nosie gluty czas zrobić kurkumowego drina, no ale wstać mi sie nie chce Ledwo z kuchni tu przyszłam, dzieciakom hamburgery robiłam a sobie rybkę.
Kaszka - powiedz ty mi co ty za gaz masz? Pisałaś kiedys, że jakiś taki długo palący. Mnie kurka na 2 miesiące nie starcza i zawsze sie skończy jak mam coś ważnego na kuchence.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
lubiekaszke
Masakra co ja wczoraj przeżywałam... Byliśmy z chłopakiem u jego kolegi, bo miał urodziny. Byli też inni znajomi no i wiadomo była tarta z malinami z tej okazji. I mi wmuszali. Oczywiście twardo odmawiałam m.in., że gluten. A oni swoje. Chłopak wkroczył do akcji i oczywiście, że ja sobie wymyślam z tym glutenem, że przecież nie umrę itd. I znajomi naciskali żebym zjadła i jak mówiłam "nie" to żądali bardziej satysfakcjonującej odpowiedzi niż takiej, że po prostu nie jem cukru i glutenu. No i musiałam wyjaśnić, że to chodzi o hormony itd. Wściekłam się na chłopa, że powinien być po mojej stronie a on: "zapomniałem, że jesteś chora"... Grrrr... A kawałek tarty wzięłam do domu i zamroziłam


Dlatego nie lubię wychodzić na niektóre imprezy... Wolę w domu film obejrzeć niż nerwy tracić na takich ludzi:/

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium