SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82446

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Iskra, mój uważa, że jak odprowadzi młodą do eczkola 2x w tyg i wyjdzie z psem na godzinny spacer, wyniesie śmieci raz na tydzień i pozmywa raz na dwa dni, to już tyyyyyle w domu robi........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mój ostatnio umył gary. Ja w szoku a on: "no, ciekawy jestem jaki teraz znajdziesz powód do marudzenia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
hehe ja bym znalazła....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Jejć mój facet jest porządniejszy ode mnie :D Tzn nie zna się do końca na pracach domowych, nie zawsze posprząta jak trzeba, ale od ponad 2 lat ma własne mieszkanie i sam wszystko robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ło matko laski Wy to macie jakiś armagedon, serio u Was tak? Kurcza ja bym nie dała rady tego wszystkiego ogarnąć co wy, jeszcze dzieci. Dobra będę dla mojego trochę bardziej wyrozumiała. Ja po prostu nie tykam tego co on miał zrobić. Z tym, że przy dzieciach to już nie jest takie proste, bo dzieci w bałaganie z nieodrobionymi lekcjami plus niewyprowadzony pies to raczej nie przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale z tymi garami to jest tak, że on sam sobie winny: słodzi herbatę i bach: łyżeczka ląduje w zlewei, jedna, druga piąta... szklanka od herbaty: za każdym razem musi być nowa! nie można umyć tej, z której sięprzed chwilą piło... talerzy po sobie też nie można od razu umyć.. ale szlag mnie trafia z zużyciem wody przez niego do zmywania... ale już siedzę cicho... niech zmywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Iskara ja to rozumiem też mamy obowiązki po pół, w sobote pomógł myć okna, zawsze odkurzy i umyje podłogi, czasem jak jest wdomu to i objad zrobi. Ale jak go proszę by przez weekend młodej pomógł z matemetyką, angielskim, polskim bo ma test, wypracowanie czy cotam jeszcze to nigdy nie zdąży bo siedzi w laptopie ja w ciągu tygonia muszę. Z wynoszeniem śmieci też jest tak że czasem to jak pod drzwi nie wystawie to nie wyniesie a chyba też widzi że kosz się przepełnił i nie ma gdzie wyzucać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
closetmonster
Jejć mój facet jest porządniejszy ode mnie :D Tzn nie zna się do końca na pracach domowych, nie zawsze posprząta jak trzeba, ale od ponad 2 lat ma własne mieszkanie i sam wszystko robi :)
bo musi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
PUSH, u mnie identycznie, ale ostatnio troche mu się zrobiło mnie żal i zmywa po sobie I jak poproszę, ale muszę poprosić, to pozamiata albo pranie złoży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
moj akurat pomagal w domu ale ja dobra zonka wyreczalam meza jak siedzialam w domu z dzieckiem a on pracowal i biedny zmeczony wracal do domu, teraz jak czegos nie powiem to sam sie nie domysli, fakt ze wraca pozniej niz ja z pracy i mamy dom do ogarniecia z odsniezaniem koszeniem itd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium