SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros/Beast Mode ON[Masa foty str.112,181] Redukcja - Start str. 183,Foty 299

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
100 już jest
to był cel

teraz waga lata 101,5-103

Dawno już takiej wagi nie miałem,z resztą ostatnie 2-3lata między 80 a 90.
Wiadomo że chciałbym więcej ale to już nie tylko a chęci chodzi.
Ale samopoczucie,mobilność a do tego dopiero jest grudzień.
Od stycznia redukcji nie chce zaczynać bo później tyle tego nie utrzymam [A redukcja pokaże na czym stoję].

Z resztą wbijam w to.
Postaram się jeść wszystko jak mam - bo nadal małe 'niedojadki' są + dorzucę tam gdzie będę mógł po trochu wszystkiego BTW.

2 tygodnie jeszcze,zdjęcia i potem się pomyśli.

yol



Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-12-02 15:49:06

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Misiek_masownik
Te racuchy wyglądają mega pysznie. Do tego ciderek- powodzi się Ciśnij ciśnij czekam równiez na podsumowanie!!

racuchy mega
pierwszy raz robiłem i nie wiedziałem co i jak zbytnio
ale za tydzień jeszcze lepsze wyjdą i jeszcze więcej wejdzie,bo co to 8 czy 9 sztuk w 1dzień

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
mam podobnie teraz mam juz 90 kg a jestem karzeł 173-174 cm i znam te bóle jak sie wchodzi na 4 piętro choc i na treningu czuje sie zmęczony:P a tez planowałem 100 kg ale teraz racjonalnie 95 sądze

Zmieniony przez - adamoxll w dniu 2013-12-02 16:06:45

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
U Ciebie jest fajnie, u mnie nawet po dużym posiłku odrazu się robie głodny ;x nie wiem czemu tak jest,nie powiem bo troche irytujące się to robi,a znowu jak mam cheat day i zjem (mąkę czy to pizza czy makaron) to czuje się napchany brzuch jak balon ale dalej czuje się głodny ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
MrBlue to samo miałem na redukcji, teraz jestem na masie i problem zniknął.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Solaros, czytam twój dziennik cały czas i tak sobie myślę, wiem, że jeszcze 2 tyg do końca, ale na chwilę obecną powiedź co najbardziej cię zaskoczyło w taki sposobie odżywiania ? Jakaś reakcja organizmu ? Miałeś pewnie jakieś założenia i plany od początku i mogłeś się niektórych rzeczy spodziewać, niektóre w trakcie przewidzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Chyba lepiej będzie, jak na podsumowaniu wszystko wyczerpująco opisze niż jak będzie wrzucał teraz jakieś strzępy informacji.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Chciałem żeby trochę odbił dziennik od spamerii i zdjęć zaj**istych lodów i racuchów co chwile. No trudno ;D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205


co mnie zaskoczyło?
to o czym napisałem wyżej

Na if'ie jestem juz od 2011 roku stale.
Ćwicząc nie ćwicząc - ciągle IF.

Więc zaskoczyć zbyt wiele mnie nie zaskoczyło.
Co najgorsze już za mną,wiem na ile moga sobie pozwolić,wiem kiedy może przyjść kryzys w ciągu dnia,wiem kiedy moge pościć 18h,czy wiem kiedy mam pościć.

Zaskoczyło mnie to - a nawet to jest złe słowo - bo jakbym trochę pomyślał to było przeciecz do przewidzenia,że im dalej w las tym ciemniej.

Jak wszedłem na masę po okresie OFF z 80kilo szybko zrobiło sie 85.
2-3tygodnie?
Ale to było wiadomo,pamięć mięśniowa,woda,glikogen.

Później stopniowo dodawałem średnio po 500g do wagi [ nie koniecznie samo mięcho!].

Tak dobiłem do 90.
Potem miało być krótkie roztrenowanie,mały OFF a zrobiło sie kilkanaście tygodni lekkiego treningu FBW na odyeb się.
celem było zachowanie wagi.
Zachowałem.

Wróciłem od 90kg.
Do 95 a może nawet 97 w porywach była powtórka.
Waga z tygodnia na tydzień +,bez większych komplikacji.

Gdy waga dobijała do 100 zaczęły się duże skoki wagi [~1,5kg w ciągu kilku dni] i to trwa do dziś.

Jest teoria że jest pewne optimum jakie można uzyskać - tj. bariera jaką ciężko przekroczyć.
Moja waga docelowa to 90kg.
Wtedy czuję się na 100% dobrze i zbyt wiele nie muszę zrobić aby ją utrzymać.
Jak widać 10kg więcej już jest problemem.


100kg na liczniku jest mi obce.
Pewnie za drugim,trzecim razem w krótszym odstępie czasu było by lepiej,ale jak na dziś to jest nowość dla mojego organizmu.

Jakoś próbuję sobie to wytłumaczyć [racjonalnie].

....a może po prostu za mało się 'staram'?


Choc nie wydaje mnie się bo teoretycznie mam 700kcal nadwyżki.
+
co tydzień ładuje 2500tysiąca extra [cheat day].

I teoretycznie - biorąc tygodniową podaż składników - ten dzień mógłby mi wystarczyć do progresu.
..........a tak nie jest.

Nawet nie chodzi o mięcho a smalec.
A tu ani mięcha ani smalcu extra.
To mnie zaskoczyło.


Ale żeby mieć pewność to doyebie 200-300kcal w postaci węgli i białka na ostatnie 2 tygodnie.

Extra banan już poszedł przed treningiem.
Po treningu zapodam albo więcej mleka albo więcej prochu.


I jest jeszcze druga opcja - DNT.
Tam jem 4 posiłki,wszystko tam samo ale bez węgli z supli.
Z tym że post jest minimum 16,w porywach do 18h.

.....hmmmmm


Ale tak mam od początku - więc jakby to było problemem to by nie szło do teraz.
Ale może właśnie najwyższy czas kiedy niby nie istotne sprawy są de facto bardzo istotne.


Z reszta za dużo myślenia.
Coś tam do doświadczenia doszło.
Teraz dodaje i obserwuje.


ps.
a w między czasie - mam nadzieje że dziś wieczorem,bo wczoraj zasnąłem po 22 - uda mi sie dokończyć art o GH.
Bo ostatnio jest modne poszczenie po treningu.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-12-02 18:47:57

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Może nastąpiła dość silna adaptacja metaboliczna i nie masz wcale tych 700kcal nadwyżki, tak jak sądzisz?

Hard work & dedication

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

IF pomoc w diecie na redukcję dobrze ułożone makro?

Następny temat

[ART] Intermittent fasting (IF) na masie [solaros]

WHEY premium