SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros/Beast Mode ON[Masa foty str.112,181] Redukcja - Start str. 183,Foty 299

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ja tam słodził nie będe, jak skończysz redu podsumuje. Przy twoim doswiadczeniu gdybyś mase zj**ał to przestałbym tu wogóle zaglądać.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja to ciągle piszę że redu pokaże ile miecha siedzi a ile fatu
kilka podejść robiłem do redu,zawsze na pół gwizdka,albo coś wypadało

i poziom wiedzy inny był,może od tego trzeba zacząć

od kilka lat więcej czytam,więcej eksperymentuję i więcej wiem o sobie,mam nadzieje że to przełoży się na efekty

kiedyś kilka lat musiałbym jeść i trenować aby mieć to co teraz [wiem że dla niektórych to nadal jest pikuś - ale każdy ma inny cel czy inne predyspozycje]
teraz wystarczyło kilka miechów ciężkiej pracy [ok. 8] i jest stan którego nigdy nie miałem

mam nadzieje ze w przypadku redukcji będzie podobnie,o ile zdrowie i czas dopiszą





Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-02-19 15:37:28

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
dasz rade :)
ciekawe czy na -1400 kcal by ci miecho nie poleciało bo teoria ( 68 kcal z 1 kg fat ) teorią a praktyka swoje :)

zrób eksperyment 2 tyg na tej samej diecie i spalaczu i 2 tyg taka sama dieta bez spalacza ciekaw jestem efektów, ja po sobie widzę ze poziom kcal jest najważniejszy ( coś jak bym wierzył w to co piszesz bo walczę z dieta juz 18 miesięcy i podstawa to żeby była smaczna i sprawiała przyjemność ) jem smażony ser w posypce z płatków owsianych na kolacje czasem i śniadanie :) a 1 kg w dol co tydzień leci, a ile sera białego wszelkiej maści zjadam to nawet nie napisze bo się zacznie :)

powodzenia jeszcze raz

może trochę oczy co po niektórym otworzysz - masz cierpliwość do hejterow

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Na samym początku to pewnie jeszcze woda by leciała ;) Po czasie by pewnie mięso zaczęło leciec.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
na początku jeśli drastycznie leci waga to tylko woda,tak samo jak idzie szybko waga to też wilce prawdopodobne że woda

więc w ta czy w druga stronę nie ma co się podłamywać czy zbytnio podniecać bo większość to może być woda
sam przy takiej samej ilości kcal mam wahania ~2kg w ciągu 2dni
mniej węgli = mniej wody

sam glikogen 1g wiąże ok 3g wody,więc stąd też na ładowaniach/cheat dayach skok wagi o 1-2kg [lub więcej jeśli to typowe ładowanie]
+ woda podskórna i jest te kilka kilo

HYNTEL
jem smażony ser w posypce z płatków owsianych na kolacje czasem i śniadanie :) a 1 kg w dol co tydzień leci, a ile sera białego wszelkiej maści zjadam to nawet nie napisze bo się zacznie :)



pisz mi jeszcze
mam na ukończeniu fajny temat,jeśli znajdę 2-3h to dzisiaj dokończę i wrzucę


Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-02-19 18:06:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Solaros, ten trening Doriana, Bloods and Guts, jest coś warty ? 7 serii na klatkę, 4 na biceps, itp itd ? Przeglądałeś może to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie przeglądałem
kiedys [x lat temu] miałem w planach wykonac plan - o ile się nie mylę 1 seria do załamania ruchu ale poyebałem sprawę
Dorian był specyficznym gościem [geny + tir koxu] i powątpiewam że to samo będzie działać na resztę społeczeństwa
nawet waląc tyle samo towaru, a na sucho to już w ogóle,

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-02-19 18:19:01

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Jest sens na redukcji dać więcej niż te 5g krety czy to i tak nic nie da? Jak myślisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie jestem solarem, ale w niczym to nie pomoże jak zwiekszysz ilosc kreatyny.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
No świetny blog. Podoba mi się podejście do tematu. Sam bym założył bloga tu ale ja jadę na takim IFFYM że większość by mnie zjechało co ja w ogóle robię. Choć dieta IFFYM przynosi efekty i to spore (nie wiem czy lepsza od zwykłego ryżu z kurczakiem bo nigdy takiej diety nie miałem). Najważniejsze to nie odbierać sobie przyjemności z życia by jedynym smakiem nie został suchy ryż z kurczakiem i na noc twaróg :D.

Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

IF pomoc w diecie na redukcję dobrze ułożone makro?

Następny temat

[ART] Intermittent fasting (IF) na masie [solaros]

WHEY premium