SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros/Beast Mode ON[Masa foty str.112,181] Redukcja - Start str. 183,Foty 299

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie dużo
kupuje hurtem zwykle,tj. u polskiego rzeźnika mięcho na cały tydzień
więc mam kilka kilogramów mięcha/wędlin w cenie irlandzkiego 1,5kg

w owoce i orzechy też celuje bo jakiś aldi'ch czy lidl'ach - tam zawsze coś jest tanio
więc też kupuje na tydzień

nabiał w Tesco [made for tesco] wiec tanio
........i tyle jem - mięso,nabiał,owoce,warzywa,orzechy

ogólnie nie wymyślam i nie szukam kawioru czy wędzonego łososia
a ile dokładnie to nie liczę,wiem że nie dużo


co do kosztów diety dla nas[większości z nas] zawsze powtarzam że kto szuka to znajdzie
zawsze jest gdzieś tanie mięso,owoce i nabiał
orzechy czy jaja u babci na wsi

więc kto je te 3-5posiłków dziennie - to koszty diety wychodzą porównywalne a nawet mniejsze
bo
temu kogo stać doliczyć trzeba od czasu do czasu jakiś wyskok na miasta,czy alkohol,czy inne używki których większość z nas często nie używa

zamiast w osiedlowych sklepikach wybierać sie do hiper-super marketów
tam zawsze jest 20-30% taniej
zawsze są promocje na coś

oczywiście co innego chlopaszki po 17-18 lat,którzy są skazani na łaskę i niełaskę rodziców
każdy to przechodził
....ale trzeba tak nakierować rodziców,tak ich uświadomić że sami mogą na tym skorzystać
podać kilka przykładów,czy z czegoś zrezygnować - jeśli rodzice są wyrozumiali - powinni pójść na kompromis



Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-10-04 14:23:52

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Zgadzam się w pełnej rozciąglości. Na razie jestem na garnuszku rodziców, ale sam robię zakupy, dostaję od nich kasę, nie szaleję. Można jeszcze zjeść smacznie i w miarę tanio, trzeba tylko pochodzić za towarem i patrzeć co ile kosztuje.
Przykład: kasza gryczana kupiec, u mnie w osiedlowym ponad 5 zł, w Lidlu kasza gryczana bez firmy, prawie 2 złote mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Ja dziś ,np. zrobiłem zakupy w makro:D I kupiłem 8kg piersi z kurczaka, 6kg makaronu durum dobrej marki(wyszedł 15gr więcej jak w biedronce ale jakość dużo lepsza), 5kg mixu brokul-marchew-kalafior, 250g mozarelli, 0.5kg wafli ryzowych smakowych, 1kg serka wiejskiego I wydałem na to 186zł

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kto kombinuje czy szuka ten ma
koszyk kaczyńskiego zawsze będzie droższy niz w biedrze czy lidlu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
w tamtym tygodniu zamówiłem bialeczko - i już jest
szkoda że jedna paka tylko ale teraz jest super promo bo -10% + wysyłka za free
wiec jeśli będzie git smak to zamówię kilka sztuk kolejnych

w sumie nie zwracałem uwagi ale BTW wygląda tak


czyli jakieś 3gramy węgli na porcję 40g

+
'MRM's BeneFruit Blend combines the vitality of 10 fruits all known to be packed with an assortment of antioxidants to provide a broad spectrum of antioxidant support.* The Oxygen Radical Absorbance Capacity (ORAC) assay demonstrates the total antioxidant power of a sample, with the USDA and research recommending a daily intake between 3,000 and 5,000 units. Fruit-N-Whey delivers over 3500 ORAC units per serving of natural antioxidants.'

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Solaros gdzieś pisałeś ,że zamawiałeś suple z USA. Jak to teraz wygląda na kontroli celnej jak zamawiasz z USA?? Często zatrzymują paczki itd.?? Bo się zastanawiam czy nie zamówić ale nie chciałbym żeby mi zatrzymali paczkę i kasa w plecy:/

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie zatrzymają,nie powinni ale doliczą cło i vat [+możliwe jakieś dopłaty inne]

kilka razy zamawiałem do Polski
może raz czy dwa obyło się bez problemów
ale w większości przypadków trzeba dopłacać czy czekać
czasami dopłaty większe niż wartość paczki
bo liczyli wartość każdego - nawet jeśli to było 1 + 2 za darmo - liczyli jak 3!

tak więc do Polski nie zamawiam

tutaj nigdy nie miałem problemów,jedna paczka mi zginęła na cle ale dlatego że była melatonina i dziurawiec [ co w Irlandii jest zabronione]
no chyba że kurierem to zawsze doliczają opłaty [cło/vat]

zwykłą poczta czeka się dłużej ale rzadko coś doliczają
ostatnio czekałem kilka dni
szkoda że przyszła 1 paka z 2,ale zawsze to 50% jest juz u mnie




Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-10-05 13:08:14

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Bo ja ogólnie czytałem ,że tam paczki do 60 dolarów bodajże nie podlegają pod cło i Vat ale w Polsce to cholera wie...

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jeśli chodzi o Unię Europejską to:

Kotekmamrotek


towary do 22 euro zwolnione są z cła i podatku,
towary do 150 euro zwolnione są tylko z cła (VAT płacimy normalnie), powyżej 150 euro doliczane jest cło i VAT (VAT jest naliczany od wartości towarów powiększonej o opłaty celne).



teoretycznie do 22€ nie płacimy nic
powyżej 22€ płacimy podatek
powyżej 150€ podatek + cło

Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-10-06 13:08:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205



Piątek - 04.10 - DT




Czas postu: ~17h
Czas uczty: ~8h
+/-1h

Rano na czczo:
WitaminaC 1000mg

Przed treningiem:
Nox
Kreatyna 5g
Glycer grow 8g
Bcaa 13g



Na treningu:
Intravenous 35g
Bcaa 13g


Zaraz po treningu:
Tri-anabol 50g

Po treningu (~45min później):
Magnez 500mg
WitaminaC 1000mg
Eaa 14g
Leucyna 5g
Kreatyna 5g
CellForce 50g


Co tygodniowy Cheat Day.
Tym razem poszło:





do tego 2x shake'i białkowe po 40-50g

mniej fatu niż tydzień temu i muszę przyznać że samopoczucie dzień po lepszejsze
brzuch mniejszy

tym razem już nie szło byle co - choć trochę fatu było [McDonald czy lód]
ale reszta bardziej low fat



[objaśnienie:
https://www.sfd.pl/I,BODYBUILDER_PL_by_sLs-t625304.html
]



Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-10-06 13:26:07

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

IF pomoc w diecie na redukcję dobrze ułożone makro?

Następny temat

[ART] Intermittent fasting (IF) na masie [solaros]

WHEY premium