SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Lume - Redukcja v2 z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Witam serdecznie
będzie to moja druga juz redukcja, ale pierwsza na IF. W marcu tego roku skończyłem roczną redukcję podczas której spadło 14kg, ale znudziła mi się i męczyła mnie ta dieta już, a był to low carb. Zamierzam teraz tzn od lipca do października dopalić ostatnie 5-10kg żeby wyglądać po prostu zdrowo.
Moja dieta prezentuje się następująco + Olimp thermo speed extreme 2x dziennie.
DT


DNT


Trening 3x w tyg fbw
Wyciskanie na ławce płaskiej 3x8
Przysiady ze sztanga trzymaną z przodu 3x8
Martwy ciąg 3x6
Ściągnie drążka wyciągu górnego do klatki szeroko 3x8
Wyciskanie żołnierskie 3x6

W dni nie treningowe bieganie na czczo

To teraz wymiary
Wzrost :182cm
Waga: 76kg
Klatka: 93cm
Biceps luzem: 29cm
Pas pod pępkiem: 95cm
Biodra: 100cm
Udo lewe: 63cm

To teraz fotki Pierwsze będzie jeszcze z przed pierwszej redukcji następne będą robione dzisiaj










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
tak jak w pierwszym dzienniku rok temu Ci zyczylem to i teraz- powodzenia

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Robiłeś badania hormonów?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Ta miałem za mało teścia, w zeszłym roku brałem hormony zapisane przez endo przez 3 miechy, potem badania i w sumie w środę byłem u niego to powiedział mi, że już wszystko mam w normie i zostaje mi tylko sport siłownia i czekać aż skończę dojrzewać. W tej chwili teścia ma mna poziomie 486 ng/dl w granicach 142-923.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 863
Trzymam kciuki i od poniedziałku zapraszam też do mojego dziennika, który już istnieje, ale niestety musiałem zawiesić na tydzień ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Tyraj, tyraj, a będzie już tylko lepiej.

Powodzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Jedyną zmianą jaką teraz zastosuje to będzie zakup białka sfd, gdyż, ponieważ wychodzi mi to taniej niż jedzenie 2 kotletów, bo 1kg schabu starczy mi na tydzień, a kosztuje ok 16zł, czyli zakup białka zwraca mi się po ok 10 dniach, gdzie białko starczy mi na ok 20dni. Czyli streszczając z 2 kotletów przerzucę się na 1 + białko sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
W sumie dzisiejszy dzień potraktuje jako taki test, bo brakło mi paru produktów więc nie zjadłem wszystkiego co zaplanowałem, ale post był i w sumie dalej jest no chyba, że woda z paroma kroplami cytryny go przerwała. Tak więc rozpiskę zacznę zamieszczać od jutra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Nie zmieściłem się w oknie dziś, w sumie cały czas się uczę i chyba wiem dlaczego się nie zmieściłem -, gdyż jadłem tylko 3 razy o określonych godzinach zamiast co jakiś czas przez te 6 godzin... Ehh ciągle mi ten low carb wchodzi w głowę muszę się przestawić na if w końcu. Co do kardio to było takie trochę przymuszone, gdyż wracałem od kumpla prawie 13km na czczo poniżej zrzut z endomondo.


Co do pomiarów to mam zamiar co 2 tygodnie w niedziele wrzucać pomiary i zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 863
Ale nie zmieściłeś się, bo nie mogłeś jedzenia zmieścić? BO jeżeli tak to wydłuż okno na początku do 8 h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
W sumie to będzie chyba dobry pomysł, bo dziś, ledwo się zmieściłem w tych 6h. Jak coś przytnę i będę jadł mniej to wrócę do 6h.
A tak ogólnie to dzień był w miarę okej, zamówiłem białko sfd, pojechał z kumplem ograć wzmacniacz, a, jako że dziś niedziela to nie miałem kardio, tzn od następnej niedzieli mam zamiar robić tabatę co tydzień, a tak to bieganie.
Niżej rozpiska z tego co zjadłem i nie podaje tego w konkretnych godzinach, bo jadłem tak, żeby się zmieścić i jak byłem w miarę głodny:
Poza tym we wtorek idę się zapisać na siłownie, więc myślę, że idzie całkiem okej :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety IF :)

Następny temat

Cheat na zakończenie IF'a - Jak to zgrać?

WHEY premium