SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros/Beast Mode ON[Masa foty str.112,181] Redukcja - Start str. 183,Foty 299

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385710

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak to?
Jeszcze kilka miechow temu pisali tu tacy ktorzy twoerdzili ze sa rowne.a nawet trening wazniejszy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
ale nie 40h treningu vs 3-5lat studiów+pareset h kursów +40h kursu trenerskiego czy tam 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie nie
Pawel chodzi o to ze jak czesc osob w tym ja
Pisalismy ze dieta to >50% sukcesu - to byli tacy ktorzy pisali ze to bullshit
Ze trening tak samo wazny/wazniejszy.

Trening jest wazny ale to nie trening decyduje czy idzie czy nie.
Mozna treniwac naprwade hardkorowo ale majac znikome pojecie o diecie-nie bedzie progresu

Za to 'znajac' doskonale diete (skrot myslowy) a majac znikome pojecie o treningu (np.robic gotowce) progres bedzie.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-06 08:55:42

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Solar, jeszcze się znajdzie kupa takich, którzy nadal będą twierdzić, że tylko trening bica i klaty się liczy Także szkoda nerwów.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
nie wiem skąd ta dziwna faza To i to jest ważne, jedno bez drugiego nie ma szans na sukces wiec skad mysl ze dieta wazniejsza od treningu i na odwrót? ale idąc tym tokiem myslenia to trening jest wazniejszy, bo jakbyśmy mieli dobra dieta z nadywzka kcal a trening mega kulał to tylko się zalejemy i nic więcej, a majac sam dobry/przemyślany trening bez diety ZAWSZE coś zrobimy dobrego, nie będzie to nie wiadomo co ale będzie jakis tam progres, moze nie masowy ale siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
mhm, np nabawimy się niedoborów lub zwiększymy możliwość przetrenowania/kontuzju - tak jak mówisz


nie no, na powaznie, wiadomo ze progress to głównie miska, ale bez treningu jw. dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
dokładnie, nabawimy sie przetrenowania/kontuzji bo mało na siłowniach jest ludzi co cwicza pare lat bez diety i przecież 90% z nich doznało kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Sa 3 podstawy
Dieta-dobra
Trening-ciezki
Regeneracja-wystarczajaca

Mozna 2 pierwsze miec na poziomie pro
Ale regeneracji brak i progresu nie ma

Mozna wtedy pisac ze regeneracja jednak najwazniejsza

Chodzi o to ze cala 3 musi byc
Nie da sie czegos pominac.
Ale swietym gralem jest dieta

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-06 14:42:39

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-06 14:44:20

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mi do zbudowania przyzwoitej masy i siły wystarczyło "jakieś tam" pojęcie o diecie- co sprowadzało się do wiedzy o tym, że trzeba konsumować białko, zdrowe węgle i dobry tłuszcz. A że z natury jem dużo to wychodziłem poza bilans zawsze i naprawdę masy nabrałem bez większego pieprzenia się z dietą.

Jednak, kiedy chciałem zrzucić fat, to zawsze zatrzymywałem sie na tym samym, niesatysfakcjonującym poziomie. Dopiero po dłuuuuuuuugim okresie, przyswoiłem sobie wreszcie że na redu nie wystarczy wejść na lc i jeść jak świnia ( co jest możliwe). Naprawdę dużo czasu mi zajęło przekonanie o tym, że bez deficytu nic nie zrzucę Tak więc powiedziałbym, że na redu dieta jest najważniejsza. Ale to też pewnie zależy od predyspozycji- jedni z natury dużo jedzą, więc łatwo idzie im instynktownie robienie masy u innych może być na odwrót (choć nie słyszałem o łatwej instynktownej redukcji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jest mozliwe.
Nawet nie po latach o po tygodnia wazenia i liczenia kcal mniej wievej wiesz ile jesz

Co do kalorii i co do grama spozytego bialka nie bedziesz pewny
Ale mniej wiecej tak.

Ja nie licze codziennie
A codziennie jem co innego.
Mam mniej wiecej tyle i tyle BTW i kcal +/-100kcal i idzie

W jednym z artow jest to opisane fajnie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

IF pomoc w diecie na redukcję dobrze ułożone makro?

Następny temat

[ART] Intermittent fasting (IF) na masie [solaros]

WHEY premium