SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros/Beast Mode ON[Masa foty str.112,181] Redukcja - Start str. 183,Foty 299

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384278

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wydawać by się mogło, że to tylko jabłko, jednak jest ono tylko początkiem lawiny. Wieksza ilość węgli niż zakładałeś, wyrzuty sumienia z tego powodu, pociąga za sobą stres, a ja dobrze wiemy nie jest on naszym sprzymierzencem ;)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
środa - 23.4 - DT



3dni wolnego yebły jak z dzidy,nawet nie wiem kiedy

w poniedziałek miała byc tabata + tabata plank,ale ok 23 zasnąłem przed TV i tyle z planów
jak mi sie uda to yebnę w sobote przed snem

dzisiaj nuki + brzuchol,w sumie za godzinę

kolejny siłowy za 3dni,o ile wstanę
tak więc do usłyszenia w niedziele


...acha - pomiary w niedziele z rańca będą,wolałbym w poniedziałek ale pomiary w niedziele mi powiedzą czy moge dać 1(!) cheat meal czy tez nie
cały dzień odpada bankowo,ale pizze czy kilo frytek z lodem zjadłbym bardzo chętnie


waga nie ważna
jeśli bebzon poleci od ostatniego pomiaru o ~2cm [+/- 1cm ] i %bf spadnie - to da mi przyzwolenie
więc kolejne dni postaram sie jechac bardzo nisko na ww

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
WaCki
Wydawać by się mogło, że to tylko jabłko, jednak jest ono tylko początkiem lawiny. Wieksza ilość węgli niż zakładałeś, wyrzuty sumienia z tego powodu, pociąga za sobą stres, a ja dobrze wiemy nie jest on naszym sprzymierzencem ;)


uwierz mi,siedziałem kilka minut [no dobra, kilkanaście sekund] nad jabłkiem i myślałem jeśc czy nie jeść
ale głodomór we mnie powiedział mi 'jeść! - to tylko jabłko'

ogólnie to mam to w du...,bo to jabłko a nie lody czy chamska biała bułka z dżemorem
ale zły jestem na siebie bo może nastąpić to o czym piszesz,a nie chce tego

dziś jabłko
jutro 2
za tydzień extra 100ml loda
za dwa snicker
a za miesiąc litr lodów codziennie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Niedługo w suplementacji będzie "wizytacja u psychiatry" ;d. Generalnie ludzie dający w prezentach czy podarunkach czekolady z nadzieniem toffi bądź te skurhwysyńsko wielkie Milki, powinni być za to sądzeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Jest dokładnie tak jak piszesz, wystarczy zjeść cukierka a na drugi dzień chce się więcej, a jak wytrzymasz tydzień - dwa to może już słodkie nie istnieć, chyba, że mała pokusa, i zaczyna się od nowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
środa - 23.4 - DT



Czas postu: ~16h
Czas uczty: ~8h
+/-1h

Rano na czczo:
Witamina C 1g
Raspberry ketones 500mg
Raspberry ketones + alcar 0,3g
Diablos 1x


Przed treningiem:
CreaCore 3,2g
AminoBuild 10g
Albutarex 3g
BetaAlkaline 4g
1MR 5g


Na treningu:
AminoBuild 10g

Zaraz po treningu:
Build HD 5g
Blox 5g
PF3 3,7g
Leucine 2g
GlutaAlkaline 2,5g


Po treningu (~45min później):
Białko 50g

I Posiłek potreningowy:
Mięso ~300g
Chleb ryżowy 2sz
Keczup/sos 20g
Warzywa

Owoce 200g/lody 100g

Fish oil 20ml


II posiłek:
Jajecznica z 4-5 całych jaj
Boczek 40g
keczup 20g
warzywa

Orzechy ~50g


III posiłek:
Ser żółty 80g
Jogurt 100g
Czekolada 85% 20g
&
Białko 50g
Mleko 150ml

Fish oil 20ml




A1. Przysiad 3 x 12 - 15; 30s przerwy; rozstaw stóp na szerokość barków
T1:3x100kg
T2:3x110
T3:3x120
A2. Uginanie nóg leżąc 3 x 12 - 15; 30s przerwy;
T1:3x45kg
T2:3x36
T3:3x36
A3. Przysiad z hantlami 3 x 15 - 20; 30s przerwy; stopy wąsko
T1:3x15kg
T2:3x15
T3:
A4. Wyprosty nóg 3 x 15 – 20;2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
T1:3x79kg
T2:3x89
T3:3x89
A5. Wspięcie na palce 3 x 15 - 20; 3 min przerwy
T1:3x poziom10
T2:3x p10
T3:3xp11

mniej niz 100g węgli
ostał sie jeszcze 1 trening z tej fazy,następnie:
4tygodnie - duże obciążenie

...i trening będzie trwał ok godziny [bez rozgrzewki],
w tej fazie 20-25minut

od następnego tygodnia obcięcie kcal i zjazd do max 50g ww,więc będzie nieciekawie
ten plus że z czystym sumieniem będę mógł w niedziele po ostatnim treningu podbić węgle w postaci kilku posiłków lub może nawet Carb Nite,ale to pomiary na czczo będą pokazywać czy i co mogę dać

w tym tygodniu zero oszukanych posiłków,miał iść lód 1litr + frytasy 1kg - ale trening będzie w piątek [nie w niedzielę] więc zrezygnowałem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Do czego to zdrowe odżywianie się prowadzi, żeby zastanawiać się nad zjedzeniem jednego jabłka Ale wiem doskonale, o czym piszesz.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
heh

pisałem juz to kiedyś ale teraz mam pewność na 110% jak ostatnio próbowałem cos tam redukować i myślałem że mam mniej niż 100g węgli a może nawet 50 z hakiem - to wiem że miałem dobrze ponad 150g [+ cheat day e7d]

wtedy nie liczyłem,jadłem 'na oko'
do pewnego momentu zło dobrze,przy około 12%bf stanęło
nie wprowadzałem żadnych zmian,od początku do końca tak samo

w tym momencie muszę czarować aby tych 100g nie przekroczyć i tak zwykle kończy się albo na 2owocach albo jakimś źródle ww złożonych po treningu
jogurty latam i wybieram te z najmniejszą ilością węgli
po treningu izolat na wodzie
sama zmiana supli dała mi jakieś -15g ww [bez zmiany gramatury!]

teraz tego nie będzie,wszystko to odpada
zostają tylko dodatki - typu sosy,keczupy,czekolada,jogurty,mleko itd. - które muszą być

dieta będzie się opierać na
mięcho/nabiał + warzywa + jakiś dodatek/sos

ten plus że z niczego już nie będę musiał rezygnować



Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-04-25 16:24:55

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Tak się zastanawiam jak z perspektywy czasu oceniasz swój krok nagłego zejścia z HC na LC ? Sam się zastanawiam, bo wakacje już tuż tuż a mi coś zbyt wolno idzie

Zmieniony przez - Rhu w dniu 2014-04-25 22:12:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
A kiedy solar był na HC, bo chyba sobie nie przypominam?

Hard work & dedication

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

IF pomoc w diecie na redukcję dobrze ułożone makro?

Następny temat

[ART] Intermittent fasting (IF) na masie [solaros]

WHEY premium