SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 191073

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2298
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Najlepiej złożonymi o niskim IG np. kasza, ryż brązowy, kluchy z mąki durum lub mąki razowej.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
produkty pełnoziarniste na to stawiaj warzywa i owoce

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
tak ale sie troche wystraszylem tym cc bo naprawde ja tego podwyzszonego tescia czuje (chodze czesto rozdrazniony, pala czasami przeszkadza w mysleniu )
a i zapomnialem dodac ze ostatnio czytalem o badaniach gdzie Ultimate wypadl podejrzanie na zawartosc ph w odzywkach a jadlem niedawno HP.
no nic moze az takim zwierzakiem nie zostane

a sluchajcie
14 czerwca lece do pracy w gastronomii bd robil, ale z cwiczenia raczej nici, a jakosc tego jedzenia to lepiej nie mowic no i zeby przez te 2,5 miecha bardzo nie pospadac z obwodow to myslalem zeby bilans lekko dac na +, sila napewno poleci ale owody moze w wiekszosci zostana..
czy dac na 0? bo jak dam na plus to napewno troche fatu przybedzie, czzy dac lekko na -, bo z drugiej strony do formy latwo sie wraca
(?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Daj na zero i obserwuj. Rób pompki i przysiady jak dasz radę.

/pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
jak to jest z rożnymi warzywami ze słoików. Na przykład kiszone ogórki? są ok?

Jaki wpływ na nasz organizm ma ocet ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Dobrze jest zjeść po treningu/aerobach owoc, czy trochę winogrona też? (nie na masie...), bo w końcu ono ma sporo cukru...
A potem posiłek za godzinę (B + W), dobrze będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
O, pytałam o to niedawno! - kiszone jeść, jak lubisz, jako dodatek, świeże rzecz jasna też.
A ocet zły, więc konsewrowe tylko czitując ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1942
Co mam zrobić, żeby poprawić apetyt. mam tak ze 2-3 razy w roku ze duzo jem tak 3-4 miesiace i tyje, potem trace apetyt i bardzo szybko chudne, a juz zaczynam tracic apetyt i schudlem 2 kg, wiec chce szybko jakos temu zaradzic. pomoze mi ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Kiszone ze sklepu nie za często, nie które mają ze 2-3 razy więcej soli niż powinny. Nie da się ich zjeść.

Lenka możesz, ilość zależy od intensywności treningu, im większa intensywność tym możesz dać trochę więcej owocu.

Piotrek https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html

/pzdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium