SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440193

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Sub zero chwyć czasami za elementarz albo słownik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Witam, mam taki problem może najpierw powiem że już 2 rok ćwiczę muay thai jestem sporych rozmiarów a jednak w szkole w klasie dokładniej znalazł się największy kozak, który krótko mówiąc bardzo mnie wku***a ę jego typ budowy jest taki w miarę około 175cm waga około 70kg i nie wiem co zrobić wolałbym uniknąć bójki, a chciałbym go uciszyć i nauczyć szacunku do innych którego mu brakuję. Oczywiście możecie pisać jak wy sobie radziliście z takimi.

jeżeli zaczepia ludzi to go tubuj. ktos go musi szacunku i zycia nauczyc - moze sie opamieta i cos z niego bedzie. tak jak sie nauczy bezkarnosci to moze miec to zle konsekwencje.

jesli ci sie chce to go wychowuj. ja sobie kiedys powiedzialem ze zadnej szmacie nie dam na siebie wjechac w zaden sposob i do dzis ta zasade praktykuje.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja akurat mam tak że dopóki taki "kozak" się mnie nie czepiał to i jak się go nie czepiałem. Nie interesowało mnie czy ktoś go kiedyś w życiu nauczy pokory czy nie,to nie moje zmartwienie.


J_A_G_L_A a co Ty sie z tym Twoim kolesiem-kozakiem jak z jajkiem chcesz obchodzić? Powiedz mu po prostu co sądzisz o tym Ty,ludzie od Ciebie z klasy i tyle. Przyjmnie do wiadomosci ok,nie przyjmnie to się kiedyś chłopak natnie i tyle.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-10-20 01:25:07

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 368
Tez nie przepadam.. ^^ Ale coraz więcej ich ^^... Ostatnio jak byłem na koncercie Eski to jakiś 11 latek do mnie i do kumpla zaczął kozaczyć ^^... Podszedł i coś gadał "Macie jakiś problem?!"... .. Takie to czasy ;D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
to trzeba go było w ziemie wbić

gwarantuje ze juz by zapomnial o takich zabawach

Queblo - mysle tak samo. Nie potrafie podejsc do kogos i sprowokowac bójke jesli jego zachowanie nie narusza mojej wolnosci.

ale kazdemu radze nauczyc sie szanowac siebie i na kazda typowo chamską zaczepkę reagować. kiedys pare razy sobie odpuscilem i do dzis mam wyrzuty sumienia.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Mam to samo, do dzisiaj pluje sobie w brodę, że kiedyś dawałem się obrażać. Teraz zareagował bym inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Jak w avatarze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342
mam jeszcze takie pytanko o czym najlepiej myśleć albo w jaki sposób nie myśleć jak się np komuś chce zatubować w ryja? albo jak dresy atakują ?

Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
o czym najlepiej myśleć albo w jaki sposób nie myśleć jak się np komuś chce zatubować w ryja?

ja zawsze wtedy myśle o jakiejś ślicznej blondyneczce w samej bieliźnie mówiacej "come to me"

albo jak dresy atakują ?

wtedy myśle czy jestem w stanie pobić rekord świata w biegu na 400m przez przeszkody.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342
ale na prawde ?

Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium