SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Lepiej jesli przyjda tutaj niz jakies z***a** forum dla nastolatków w ktorym dostana rade po ktorej tylko pogorsza swoja sytuacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Czasy się zmieniają i zmieniają się formy pomocy.
Lepsza taka pomoc niż żadna.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra nie róbmy offtopicu
Jak komuś pomoc z internetu się przydaje to niech z niej korzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Ashardon
ja bym to rozpatrywał w kwestiach "dawajvcie ludzie jakieś ciekawe pomysły jak można dany problem rozwiazać".
Zdarza się ze sytuacje są na tyle zagmatwane ze cięzko jest coś doradzić ale bywało już też że krótyś z użytkowników rzucał jakimś ciekawym pomysłem na rozwiazanie danej sytuacji.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ashardon czasy się zmieniają ,ja jestem od autora raptem te kilka lat starszy ,a w czasach mojej szczeniackiej młodości ,rzeczywiście nikt nie miał internetu i nie miał takiej możliwości ,żeby poradzić się ludzi z innych zakątków Polski. Czasy się zmieniają ,a w raz z czasem rozwija się technika i pojawiają się nowe możliwości. I tak jak kiedyś takie dzieciaki które mają z sobą na pieńku ganiali by się po osiedlu ,to dzisiaj taki delikwent walnąłby drugiemu jakiegoś chamskiego komenta na nk czy fb
Kto wie w jaki sposób młodzież gimnazjalna za 15 lat będzie rozwiązywała swoje problemy ,albo szukała pomocy w ich rozwiązaniu. Może dzieciaki będą miały do obstawy T-1000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
no ogólnie,to teraz te gimnazja to jest wylęgarnia patologi... powinni chyba stworzyć je dla tych normalnych i dla tych 'patologicznych'. nie bardzo 'korzystam' z tych rad co mówicie,ale zawsze warto się doradzić kogoś z innego miejsca na ziemii; ) pozdrowienia.;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ashardon

I ja musze cos napisac "PSYCHOLOG TATA" która to rzeczywistosc napewno nie terazniejsza, ja to rozumiem tak przychodze do ludzi ktorzy maja podobne problemy i jakos sobie radza lub sobie juz poradzili, ludzi ktorzy maja jakies doswiadczenie, przychodze do ludzi ktorzy mnie nie potepia, nie wysmieja , pomoga słowem i doswiadczeniem:
1.Wysłuchaja i juz to duzo znaczy nieraz dla osoby.
2.Odpisza to znaczy że nie ingnoruja, i moge z kims o tym porozmawiac , bo moze niemam z kim.
3.Na forum siedza różni ludzi OD.....DO, wiec rózni ludzi róznie moga sie wypowiedziec, ich doswiadczenie, słowo otuchy to naprawde dla wielu osób duzo.
4.Przychodzi poprostu do koleżków z forum z całej POLSKI i szuka rozwiazania.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
kolego wyżej,serio mi milej jak ktoś chociaż coś dopowie i wiem,że ktoś się zainteresuję; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2172
Ja kiedyś miałem taką sytuację
Byłem nowy w liceum i nie chciałem się nikomu narażać.Wtedy trenowałem boks i kyokushin 2 lata.Aż pewnego dnia spytali się mnie chamsko czy trenuję coś, powiedziałem im że to i to, a oni do mnie to dawaj na solo myslałem ze sobie jaja robią, ale oni czekali nam nie przed szkołą(nie wiedziałem czemu się spytali, ale raz się pochwaliłem jednemu kumplowi że trenuję i chyba rozgadał ).Wystawili jednego gościa, poszliśmy na stary poligon wojskowy i zaczeło się.Wyglądało to dosyć śmiesznie, bo gośc w pierwsze sekundy zaczyna machać koło mnie to finezyjnie się odsunąłem i yebłem mu jednego sierpa i nagle koniec .Później wszyscy się rozeszli gośc podał mi rękę ( dziwne troszkę) i poszliśmy do domu.Na drugi dzień gość tylko powiedział że jestem spoko i od tamtej pory co go widzę na ulicy to się ze mną wita, w sumie to nie był on jakiś patologiczny, ale chyba chciał się przypodobać kolegom przydupasom .Od tamtej pory biłem się tylko raz, ale to już inna historia...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium