SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Teraz tak miło mi się robi gdy szamie w jednym posiłku to, co inni 'pakerzy' wcinają przez cały dzień w ciągu 6-9 posiłków.

zalezy o jakich dawkach kalorii mowimy
ale taaaak
przyjemnosc jedzenia duzo stale przez pare h jest bezcenna !
a jak sie pomysli ze to z pozytkiem dla ubytku tkanki tluszczowej to brzmi jak magia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
scheu

prosze przesledz watek oraz artykuly do ktorych linki znajdziesz na str 54 tego postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Ludi_ proszę o zrozumienie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Biniukolega solaros i pitbull "zarazili" mnie tym sposobem odżywiania. Dodatkowo stestował je Mawashi co już jest dla mnie kompletną rekomendacją na "TAK". Nie wspomnę już o obniżeniu kosztów na jedzenie i większa swoboda w komponowaniu posiłków.

Ale do rzeczy

Moje pytania-wątpliwości:
- przy normalnej diecie masowej muszę "żreć" około 4600-4700 kcal dziennie by rosły muskle. To ogromna ilość jedzenia, a zwłaszcza węgli (600g w DT).

Czy w tej metodzie mniejsza ilość kalorii np 3000-3500 będzie wystarczająca by ruszyć moje 105kg cielsko do budowy mięśni patrząc na zachodzące w organiźmie zmiany w okresie głodówki oraz jedzenia?

Powiem szczerze nie nie dałbym rady w 8 godzin upchnąć tylu kalorii (normalnie mam 6-7 posiłków) co 2-3 godziny.

Trenuje rano, najczęściej 9-10, trening zajmuje mi maksymalnie 60-70 min. Jak zrozumiałem przed treningiem muszę spożyć porcje BCAA, w trakcie także porcja BCAA.
Pytanie 1: czy może to być WPC?

Czy pierwszy posiłek bezpośrednio po treningu może zawierać tłuszcze np z oliwy z oliwek?

Ogólna zasada: dużo białka zwierzęcego w każdym posiłku czyli np 250-300g mięsa chudego lub spora ilość jaj (do 10 maks) lub ryba

Kolacja to albo tłustsze mięcho albo twaróg półtłusty plus kwasy o3 si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No, cieszę się, że udało nam się cię przekonać.

Biniu z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu kolega solaros i pitbull "zarazili" mnie tym sposobem odżywiania. Dodatkowo stestował je Mawashi co już jest dla mnie kompletną rekomendacją na "TAK".

no tak
moj magia juz nieco opadla po pobycie od poczatku (a nawet predzej) sfd

Nie wspomnę już o obniżeniu kosztów na jedzenie

tutaj nie widze plusow ...

Czy w tej metodzie mniejsza ilość kalorii np 3000-3500 będzie wystarczająca by ruszyć moje 105kg cielsko do budowy mięśni patrząc na zachodzące w organiźmie zmiany w okresie głodówki oraz jedzenia?

nie sadze ...
kalorie sa co prawda dosc plynne ale nie o 30 % ...


Powiem szczerze nie nie dałbym rady w 8 godzin upchnąć tylu kalorii (normalnie mam 6-7 posiłków) co 2-3 godziny.


poczekaj az sie zleca koledzy stosujacy diete J/NJ
zaraz pokaza ci metody

Trenuje rano, najczęściej 9-10, trening zajmuje mi maksymalnie 60-70 min. Jak zrozumiałem przed treningiem muszę spożyć porcje BCAA, w trakcie także porcja BCAA.
Pytanie 1: czy może to być WPC?


zdecydowanie preferuje BCAA


Czy pierwszy posiłek bezpośrednio po treningu może zawierać tłuszcze np z oliwy z oliwek?


ale niewielka ich ilosc np lyzeczke ...
bialko i ww wtedy !

Ogólna zasada: dużo białka zwierzęcego w każdym posiłku czyli np 250-300g mięsa chudego lub spora ilość jaj (do 10 maks) lub ryba


nie musza byc w kazdym
wazny jest ogolny bilans i pory przyjmowania

Kolacja to albo tłustsze mięcho albo twaróg półtłusty plus kwasy o3 si?

o3 po najwiekszym posilku zawierjacym i tluszcze i weglowodany

zaraz zaraz jaka kolacja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
miałem na myśli ostatni posiłek dnia, nie kolację,

skoro kaloryczność musi zostać, to będzie to dla mnie jednak spory problem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
NUTRIFARM
Nie zrobiłem niczego co by było zabronione, ale twoje podwórko, twoje zasady.

Jakby co, to napisz mi na pw Anonim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
miałem na myśli ostatni posiłek dnia, nie kolację,


aha to OK

skoro kaloryczność musi zostać, to będzie to dla mnie jednak spory problem,

sprawdz przez tydzien ile jestes w stanie zjesc - posilki plynne sa baaardzo pomocne !

wroc z wynikami - bedziemy dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Trenuje rano, najczęściej 9-10, trening zajmuje mi maksymalnie 60-70 min. Jak zrozumiałem przed treningiem muszę spożyć porcje BCAA, w trakcie także porcja BCAA.
Pytanie 1: czy może to być WPC?


Wiesz, jeszcze całkiem niedawno pisałem że tylko BCAA, ale po namysle... Generalnie chodzi by dostarczyć do krwi tych aminokwasów. BCAA pójdzie szybciej, bo nie wymaga trawienia, ale WPC też trafi na swoje miejsce. Może troche później ale efekt będzie ten sam.
No i co z tego że zacznie się trawić, to dużym obciążeniem dla organizmu nie będzie. Jak wypijesz jakieś 30-40 minut przed treningiem powinno być tak samo dobrze jak po BCAA.(uwzględniając że trzeba wiecej WPC wybić by dostarczyć 10g BCAA).
A w czasie treningu możesz wziąć np 5g BCAA i do tego dosypać carbo, W cyklu masowym powinno to się sprawdzić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium