SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Afrok
Ja w tym miesiącu zrezygnowalem z pojścia i wywalenia kasy dermatolog i poszlem do rodzinnego lekarza i przepisal mi bez problemu. Doskonale wiedzial co to za lek, nie wiem skad wiedzial ale przerazil sie bardzo i dodal ze on swojemu dziecku nie przepisalby tego. Ale sie zgodzil i jest spoko. Przynajmniej 50zł jestem do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
siema ja już 10 dni po kuracji. Twarz idealna. Zbledła trochę. Teraz smaruje się effaclarem k dostałem próbek troche bo pochodziłem po aptekach. Nawet woda z jeziora nie podrażnia mi cery.

co do lekarza rodzinnego to moi się nie znają, poszedłem z bóle brzucha i już brałem izotek okazało sie, że mam wrzody a on mi 4 antybiotyki przepisał i 2 pomocnicze i ani jedenego aby chronić żołądek ale nie wykupiłem nieźle nie??

Afrok robisz sobie badania jeszcze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
damcioo

Nie. Poco? Zrobiłem jedne na koniec kuracji, było wszystko ok.

Bartoszek

Wiem że u mnie by to nie przeszło ale ja nie byłem postawiony w takiej sytuacji bo moja dermatolog nie brała pieniędzy za dalsze wizyty, zapłaciłem tylko za pierwszą puźniej powiedziała „I tak pan dużo wyda na lek”

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Afrok
Wow nio to twoja pani dermatolog to aniołek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
afrok
U mojego lekarza niema najmniejszych problemow spyta czy sie dobrze czuje czy pomaga i odrazu wypisuje najwazniejsze zeby wziasc ze soba pudelko po leku i odrazu widzi ze nie bierzesz sobie tego z widzi misia tylko zeczywiscie to masz ... Wiec warto sprubowac i przejsc sie do lekarza rodzinnego ....
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
he? nie brac w lecie? Spoko :) Ja tam wolalem przebolec lato niz meczyc sie na moich urodzinach i na studniowce :) Poza tym ze sloncem nie jest zle, chce gdzies wybyc w poludnie to tylko do lokali zamknietych ;] albo do domu do kogos, kwestia przebycia drogi z przystanku do celu, a poznym popoludniem (17) w siateczke nie ma problemu. Ludzie, da sie z tym normalnie zyc w lecie, nie przesadzajmy :)

A i taka ciekawostka - lecze sie u panstwowej :) I ona sama zaproponowala witaminke :)

Zmieniony przez - martiniast w dniu 2006-07-07 10:04:23

meF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 874
Witam !!! U mnie miesiąc po zakończeniu kuracji jest bardzo dobrze to znaczy nic mi nie wyskoczyło skóra wróciła do normy , przebarwień juz prawie nie widać tylko mam dziwny problem strasznie poci mi sie twarz a wcześniej tego nie miałam najbardziej broda i pod noskiem wystarczy że jest troche gorąco i zaczynam sie świecić, przez to boje sie że może mi coś wyskoczyć. Nadal stosuje krem mormalizujący nadmiar łoju bo boje sie nawrotów ale jak narazie jest spoko oby tak dalej!
Papadki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Katiibati
Radze unikac ci slonca i takich potliwosci bo mozesz miec nawrót od słońca. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
Katibati ile tabletek zażyłas i ile ważysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Wyszłem tylko na chwilke na dwór bo kolega przyszedl. Rozmawialismy zaledwie 5 min a z twarzy to mi sie lała woda od słonca. :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium