SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 539879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Hulk997
Skonczylem wino. To byl jakis fake chyba. Niby towar gitara ale stezenie jakies nijakie. Nie czulem wcale dzialania wina. Podejrzewam, ze wszystko co zrobilem to dzieki 2 motorom napedowym : Horse Power (przed treningiem) i Xpand (po treningu). Ogolnie zawiodlem sie i nie tykam nigdy wiecej underow. Fakt, ze sie wyrzezbilem ale dieta i suple zrobily swoje. Na klate 150 przy wadze ponizej 80kg. Dodam ze stan skory podczas wina nie zmienil sie. Po clomidzie cos zaczynalo wyskakiwac...
Co do skory to roznie to bywa. Czasami nic nie wyskakuje a jest dzien ze budzisz sie i tam 2 takie z bialymi glowkami. Na drugi dzien znowu cos sie pojawia i tak kilka dni. Pozniej kilka dni spokoj skora wraca do normalnosci i znowu cos wyskoczy. Aktualnie nie mam zadnego syfa na twarzy, glownie blizny i pozostalosci po nowych syfach. Jest dobrze ale jak cos sie pojawia to zyc sie nie chce. Skora wciaz sucha. Mozliwe, ze te nowe zmiany byly spowodowane bardzo nawilzajacym zelem do mycia. Strasznie natluszczal skore. Teraz jade na produkcie hypo alergicznym, bez zadnych dodatkow ktory jest dla niemowlakow. Sek w tym, ze on po jakims czasie mi skore wysusza. Musze znalezc zloty srodek ...
Wyluzowalem z silownia... Jade lajtowo miesiac bawiac sie w extremalna diete. Nie planuje wiecej SA.
pozdro

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Ba3a
Dobilem do 120mg/kg mc. Kuracja odbyla sie bez najmniejszych problemow. Wszystko co mialo zniknac poszlo w zapomnienie. Pozostaly przebarwienia i male blizny. Tak 2 miechy po odstawieniu leku cos zaczelo wyskakiwac. Mam extremalnie delikatna skore, wrazliwa na wszystko.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 156
Macie racje po wyciskaniu zostają brzydkie przebarwienia i blizny, ale je jakoś można zamaskować,a pryszczy nie. Poza tym one doprowadzają mnie do takiego stanu, że mogłabym tylko siedzieć i ryczeć... Wczoraj byłam u dermy, wyniki badań mam w normie, ale powiedziała, że nawet jakby wyniki były nawet o 50 ponad normę, to nic by się nie stało.
Poza tym jeszcze jedną rzeczą mnie zdołowała. Powiedziała, że po 2 miesiącach jeszcze może mi się pogorszczyć, a teraz mam jakieś 1,5 miecha i widze ogromną poprawe, więc jeśli jeszcze bede miała wysyp to ja chyba nie wytrzymam....

Zmieniony przez - Tina-pl w dniu 2007-01-09 08:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
Miał ktos moze taka sytuacje, ze od poczatku do konca kuracji przyjmowal taka sama dawke leku? Czy koniecznie pod koniec kuracji trzeba zmniejszac dawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
aazz
nie ma znaczenia czy bedziesz zwiekszal lub zmniejszal. Liczy sie laczna 120mg/kg mc. Nie musisz tego robic. Stala jest OK.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
tomek 82 odezwij sie do mnei na gadulca 5517693

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 598
witam

A wiec tak dawno tu nie bylem ale to z powodu ze przestalem brac jakies pol roku temu aknenormin i zupelnie o tym zapomnialem. Musze powiedziec ze lek jest rewelacyjny pod wzgledem usuniecia tego badziewia z twarzy. Choc powinienem przyjac 120 mg/kg to przyjalem 60 bo stwierdzilem ze skoro od miecha nic mi nie wyskoczylo to juz nie wyskoczy i tak jest do dzisiaj. Sa jednak zle cechy tego leku a mianowicie skutki uboczne to ze tam pisza ze po odstawieniu leku wszystko przechodzi to stek bzdur. Usta nie sa juz tak suche jak byly ale nadal sa,kropli do oczu musze używac do dziś poza tym przy porzadnym piciu a jezeli juz pije to sie nie oszczedzam a watroba daje o sobie znac. Skora choc jest bez tradziku to wyglada jednak nienaturalnie jakis taki dziwny kolor czuje sie jakbym mial makijaz no i psycha zryta na maxa dziewczyna mowi ze mnie nie poznaje bo strasznie latwo teraz wyprowadzic mnie z rownowagii choc bylem osoba nadzwyczaj spokojna i opanowana a teraz najmniejszy drobiazg doprowadza mnie do szalenstwa.
Podsumowujac to nie wiem czy po zdobytym doswiadczeniu z leczenia gdybym po raz drugi stana przy wyborze tego leku chyba bym sie nie zdecydowal. Po pierwsze wcale nie czuje sie jakis przystojniejszy bola mnie kosci jak starego dziadka skora caly czas sucha i jeszcze przezedzone wlosy ktore tez nie odrosly ;). Odnosze tu sie do osob ktore maja mocny tradzik ale nie az taki ktory moze zniszczyc im zycie przez wysmiewanie itd bo naprawde lepiej przeczekac ta burze hormownow niz odczuwac skutki uboczne przez reszte zycia. A dodam jedno ze badania krwii mam idealne ale nie jestem juz ta sama pelna energii osoba co bylem przed kuracja.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze duzo osob przemysli pochopne docyzje co do brania tego leku!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
na ulotce nawet pisze, że u badanych izotretinoina utrzymywała się jeszcze w organizmie przez długi czas (nie pamiętam ale coś chyba koło roku prawie)

także dlatego pewnie masz jeszcze te usta i oczy suche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
osa162
Tez mam wciaz sucha skore nie wazne czym sie myje. No chyba ze jest to cos co ma konsystencje bardzo tlustego kremu. Odnosnie ust, To jest to troche dziwne. Czasami jest zupelnie spoko ale czasem staja sie znowu suche. Nie wiem czy jest to spowodowane pogoda, miejscem w ktorym aktualnie jestem... Innych dzialan ubocznych nie odczulem/odczuwam.

szeryf84
mam problem z gg gdyz jestem poza granicami PL. Jak masz jakies pytania to pytaj na forum ew na priva.

pozdro

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
mnie strasznie pieką oczy, ale moze to jest spowodowane czestym przebywaniem przed monitorem :/
jestem po kuracji w ktorej przyjalem 85mg/kg przez 10 miesiecy. jeszcze nie wiem czy ona sie dobrze skonczyla, teraz mija 2 miesiace odkąd przestałem brac Izo, nowe pryszcze pojawiaja sie i zostawiaja ślady :/ narazie męcze skóre dodatkowo Izotrexinem
a co do psychy to nie wiem sam czy cos sie zmienilo, pod koniec kuracji jak juz bylo gites bylem naprawde wesoly, teraz tez zreszta jestem, mam nadzieje ze stan skory jeszcze mi sie poprawi

pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium