SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 453421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) A propo pizza ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-04-08 poniedziałek - DT
cykl 5 - dzień 1
waga - 97,2


waga - niestety po weekendowej podwójnej pizzy dostałem pstryczka w nos od grubasa (jakby to powiedział MaGor), moja waga skoczyła dość mocno do góry bo prawie 2 kg od najniższego wyniku który miałem parę dni temu (jednak pizza to 0,5kg mąki 500, drożdże, ser żółty i inne składniki które nie są zbyt wskazane na diecie), ale byłem tego świadomy że może być taki skok wagi, mam nadzieję że w ciągu kilku dni waga wróci do swojego niskiego poziomu i obierze trend spadkowy, podobny do tego z końcówki 4 cyklu

dieta - od dziś pełny reżim, wszystko wg rozpiski, zero odstępstw - link do diety
z dietą będzie tak jak by to klasyk powiedział

class="link" target="_blank">link


od dziś zacząłem lecieć ze spalaczem LipoBurn, poszły 3 tabsy około 30 minut przed treningiem (tak jak zaleca producent), brak jakichś odczuć negatywnych

siłownia - plecy, biceps, przedramiona, łydki
dziś na siłce miałem mega powera, trening bardzo udany, nie wiem czy jest to zasługa spalacza, czy pierwszego treningu po regeneracji, ale dziś na siłce wymiatałem, trening super

rozgrzewka
plecy
podciąganie na drążku - 8,6,5,4 - w pierwszej serii udało mi się zrobić 8 powtórzeń z czego 6 było dość dobrze wykonane technicznie, jest coraz lepiej (napewno jest to zasługa mocniejszych pleców jak i spadającej wagi)
ściąganie wyciągu poziomego - tutaj był power, poszedł cały stos i zabrakło ciężarów żeby dobrze zmęczyć mięśnie, pilnowałem pełnego rozciągnięcia/wyciągnięcia grzbietu
ściąganie wyciągu górnego do karku
wiosło hantelką w opadzie - 40kg - na koniec dobiłem plecy podciąganiem hantelki
biceps
uginanie łamanym - dość mocno i fajnie czułem prace mięśni
uginanie z hantlą w podparciu
uginanie na wyciągu na linie (młotkowe)
przedramiona
uginanie ramion nachwytem, łamany - mimo dość mocnego bólu w lewym przedramieniu bardzo dobrze czułem prace mięśni
uginanie przedramion podchwytem w oparciu o ławkę
łydki
wypychanie na maszynie skośnej do nóg
wspięcia siedząc jednonóż z obciążeniem na kolanie - 60kg

bezpośrednio po siłce 40 minut orbitreka

okołotreningowo BCAA
bezpośrednio po aerobach poszło białko whey c6
po powrocie do domu miód, później miska (wszystko wg rozpiski)

bardzo dobre rozpoczęcie 5 cyklu

praktycznie od początku redukcji na śniadanie idą u mnie jajka, na początku szły 3 od czwartego cyklu 4, w obecnym cyklu oprócz porannych jajców idą one również wieczorem też 4, czyli w sumie 8 dziennie, w związku z czym zrobiłem sobie badanie na cholesterol
wyniki są prawidłowe, wszystko w normie
wniosek - dalej mogę jajca wsuwać wg założeń, bez obaw o zdrowie



po ostatnich rozmowach w moim wątku postanowiłem delikatnie urozmaicić dietę i przygotowałem dziś rybkę łupacz oraz dorada (ale więcej urozmaiceń nie będzie, wyczyściłem zamrażalnik ze starych zapasów)



Rafał - pytałeś ile wciągam warzyw - tutaj masz foto odpowiedz, miska do pracy na jutro, po lewej ryż po prawej cycki, a w środku warzywa




Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-04-08 22:28:05

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurvus, najgorzej jak wszyscy wrzucają podsumowanie wieczorem, jak ja już po posiłkach jestem, i nagle zaczyna ssac . Co do warzyw, mnie non stop faftaq goni ze za mało warzyw jem (nie korzystam pomimo abonamentu z jego przepisów - uczę sie sam robić i konsultuje czy OK). Nawet do 1 kg na dobę! Staram sie non stop ale czasem w biegu wylatuje z miski :(. Dlatego staram sie prawie codziennie wciągnąć zupę z mrożonek, gdzie jest 450g warzyw. Do tego to co w ciagu dnia na zimno i już jest lepiej. Wszystko wpisuje w bilans. W posilkach potreningu.pl jest naprawdę dużo świerzych (nie pucha) warzyw. Tam nie tylko kcal i makro, ale mikro jest istotne. Typowe dla profesjonalnego dietetyka sportowego.


Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-04-08 22:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Przejrzyj fimy z programu Mr Sfd-tam uczestnicy o bf ok 8-10 % wspominali jak podjadanie raz na dwa tygodnie zmienia na niekorzyść sylwetke...
Co prawda robisz to raz na 5-6 tyg ale ja bym z tego zrezygnował-można nawet w dzien, dwa przy diecie i takim poluzowaniu nawet kilka kilogramów zrobić na + i pozniej niestey znów sie z tym długi czas męczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Kuba, sam widzisz jaki Twój Gruby jest ciągle silny. Wziął i zj**ał tyle solidnej roboty. W imię czego? Jak długo czułeś przyjemność z tej pizzy? Daj mu teraz wycisk, niech poczuje kto tu rządzi. Niech wyje i skowyczy. Niech żebrze o szklankę wody (wody mu daj) i skórkę od chleba (niech zapomni)

Oczywiście sprawa jest poważna i zawsze trzeba mieć świadomość, że po otyłości masz gospodarkę hormonalną w takim stanie jak komunikacja publiczna Boliwii: jedziesz przez dżunglę, nad przepaścią, zdezelowanym pojazdem i - co najgorsze - to Ty nim kierujesz.
Jeden błąd - dwa kilogramy. Nadaje się na demota normalnie

Co do warzyw. Sukcesu nie da się budować na kompromisach (żadnych układów z Grubasem)


Zmieniony przez - MaGor w dniu 2013-04-08 22:51:43

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
mam nadzieje że większość wagi którą nabrałem jest woda i zaraz wszystko wróci do normy, plusem jest to że przez cały cykl 4 gdy leciałem z takim reżimem miałem zaplanowane że w okresie regeneracji po skończeniu tego cyklu sobie dość mocno pofolguję w diecie, a gdy nadszedł ten moment to jakoś przeszły mi mocne ochoty na śmieciowe żarcia i wcale nie było tego tak dużo jak pierwotnie przewidywałem

pizza była własnej roboty więc wiem co było środku

żeby nauczyć się chodzić muszę kilka razy się przewrócić

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
kuba_n
miałem zaplanowane że w okresie regeneracji po skończeniu tego cyklu sobie dość mocno pofolguję w diecie

Nie Ty miałeś zaplanowane. ON miał zaplanowane. Ty byłeś tylko pośrednikiem, ślepym narzędziem. Kuba - już samo tworzenie sytuacji: "jestem na diecie, jest mi źle, jak skończę to sobie pozwolę i przez chwilę będzie mi dobrze" - to furtka, przez którą Twój prywatny Tłuścioch chce wydostać się z pierdla. I albo zamurujesz tę furtkę na amen, albo - jak już musisz sobie dogadzać - będziesz musiał poświęcić dużo czasu na naukę gotowania, pieczenia, towaroznawstwa kuchennego i obróbki. Bo można zjeść dobrze, smacznie i zdrowo, tylko wymaga to inwencji i inicjatywy (połowę tego ile włożyłeś w upieczenie pizzy)
A swoją drogą, to mogłeś dać chociaż mąkę z grubszego przemiału I koniecznie pszenna? Z żytniej też by wyszła pewnie. Zamiast żółtego sera było rzucić mozzarellę albo szpinak z twarogiem tłustym. Jak trochę utemperuję Grubego to spróbuję zrobić pizzę-fit.
No i koniecznie w przepisie musi pojawić się zapis: przed zjedzeniem strzelić 20 kółek wokół stadionu

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Zalatuje psychoza jak czytam o Grubym, kracerze, temperowaniu itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj dziennik MaGora :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jest dobrze, waga dziś wypluła 96,3kg - więc 1kg mniej niż wczoraj
prawdopodobnie ten skok wagi był spowodowany zatrzymaniem wody w organizmie (wydaje mi się że przyczyną była wyższa ilość soli w pizzach które wciągałem na weekendzie)
do końca tygodnia waga powinna zejść w okolice 95kg

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium