SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Chiałam więcej napisać ale wcisnęłam "enter":D I takie cuda się stały ;
A konkretnie pragnęłam zapytać się o analizę składu ciała bo sama robiłam na dwóch różnych analizatorach i wyszły mi kompletnie inne wyniki, dokładniej pisząc to na jednym miałam 16,6% tkanki tłuszczowej a półgodziny póżniej 24,4%. A ja tylko czekałam w kolejce :d A i tak im nie wierzę bo ani na 16 ani na 24 nie wyglądam :D i się zastanawiam o ile u Ciebie się różnią i co sądzisz na ten temat.
Ps. fajna relacja i szkoda, że Cię nie widziałam a to aż dziwne bo dwa dni tam spędziłam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Co sądzę na ten temat ? Ani jeden ani drugi pomiar nie jest w 100% wiarygodny. Nie traktuję tego wyniku jako wyznacznik. To tylko cyfry przecież. Najważniejsze jest dla mnie lustro. Mi na drugim pomiarze BF wyszedł co prawda tylko o 2% większy niż na tym pierwszym. Na którym stoisku robiłaś ?

A no szkoda szkoda, ja też byłam cały czas przez dwa dni z tym, że może ja Ciebie widziałam tylko nie wiedziałam, że Ty to Ty ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Na jednym tak gdzie ty a drugi na IOI 353. Chociaż i tak przed tymi pomiarami się na próbowałam przeróżnych rzeczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
Seba - smakowało i to baaaaaaaaaaaaardzo ;) Co do nogi to u mnie ta różnica między jedną a drugą jest spora. Ciekawe z czego to wynika swoją drogą.
Dobre plecy to ja mam nadzieję, że kiedyś w końcu zrobię.

Markoto - jest na co popatrzeć, zwłaszcza na żywo ;P

Sylwia - proszę bardzo:

Składniki:
80 g owiane (u mnie błyskawiczne), 100 g dynia starta na tarce o grubych oczkach, 80 g białka jaj, 100 g tuńczyk w sosie własnym, przyprawa po węgiersku, łyżka koncentratu pomidorowego, pół cebuli, dwie pieczarki, koperek, dwa ogórki konserwowe, łyżka papryki konserwowej posiekanej, odrobina wody.

Cebulę z pieczarkami podsmażamy na rozgrzanej patelni, pozostałe składniki łączymy w misce, dodajemy podsmażoną cebulę z pieczarkami, mieszamy do uzyskania dość gęstej konsystencji. Przekładamy na patelnie i smażymy po kilka minut z jednej i z drugiej strony ;) Smak kozacki - polecam ;)





i to juz ? tak ooo? eee to zrobie jutro !! dziekuje bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mezurrka
Na jednym tak gdzie ty a drugi na IOI 353. Chociaż i tak przed tymi pomiarami się na próbowałam przeróżnych rzeczy :D


Nie wiem co to za stoisko, nic mi to nie mówi. Ja drugi pomiar robiłam na 'Po treningu'. Mniejsza o to, lustro najważniejsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Mezurrka
Chiałam więcej napisać ale wcisnęłam "enter":D I takie cuda się stały ;
wyszły mi kompletnie inne wyniki, dokładniej pisząc to na jednym miałam 16,6% tkanki tłuszczowej a półgodziny póżniej 24,4%. A ja tylko czekałam w kolejce :d A i tak im nie wierzę bo ani na 16 ani na 24 nie wyglądam :D


Wystarczy że piłaś w tym czasie jakiekolwiek płyny i już wyniki mogą diametralnie się różnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja nic nie piłam, nie jadłam a też wynik między jednym a drugim pomiarem się różnił.
Sylwia- tak to wszystko - rób, jedz i chwal się widokami omletowymi ;) Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
sylwia2432
tak jest dziekuje


Cała przyjemność po mojej stronie ;) Mam nadzieję, że wyjdzie i będzie smakował. Właśnie idę go przygotowywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
specjanie nic nie piłam ani nie jadłam pomiędzy, ale jak mówi Doris przestałam na te pomiary patrzeć. Dzięki za uświadomienie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium