SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855895

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1279
mam pytanko:
czy kobieta moze miec szesciopak?ja ciagle narzekam na moj brzuch a trener mi nie kaze go juz cwiczyc,czyli jak to jest?Wiem,ze my kobiety mamy inne brzuchy w koncu gdzies to wszystko musi sie miescic.ale jak zrobic zeby byl mega super fajny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
drtroll poszedłem twoim śladem i dziś robiłem na max ładowanie,mam teraz w brzuchu chyba ze dwie futbolówki,ale mam nadzieje że sił mi teraz starczy na dłużej niż 7 dni,poprzednie doświadczenie z ładowaniem musze szybko puścić w niepamięć to była klapa starczyło sił tylko na 7dni i padłem zaliczyłem zgon ,nie polecam nikomu ,jutro zaczynam ostatni 8 tydzień ckd i przechodze na typ do 100g ww i tak pojade do niemiec ,mam nadzieje ,że starczy mi sił na prace i na diete, bede sie opierał na produktach jak na ckd z tą róznicą że będzie więcej węgli i mniej tłuszczu,napewno bede liczył kalorie

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
drtrollu może my też przejdziemy na priv ,żeby pogadać COOO?

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Quazar mam takie pytanko.

Na ckd jade juz od prawie 2 lat. Na poczatku bylo to cos ala Post sonbatego (parowki i inne smieci w diecie). Teraz odzywiam sie wg. Twojego postu, jednak nie waze kazdego produktu. Jem "na oko" 6-7 malych posilkow dziennie, nie najadm sie dosyta (zawsze odchodze lekko glodny, glod znika po 10 min). Rano stawiam glownie na tluszcze o wieczorem bialko (odzywka).
Pislaes, ze na tej diecie raczej sie nic nie zbuduje miesni a u mnie mam spoko przyrosty ;). Tluszczyk sie pali + miesnie wyraznie rosna. Mialem problem z gorna klatka i na tluszczowej w 2 miesiace jest super efekt (wyrownalem roznice).

Pytanie: Robie cos zle, czy jest mozliwosc budowania miesni + spalanie tluszczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
ile żeś masy zrobił na lowkarbie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
" Pytanie: Robie cos zle, czy jest mozliwosc budowania miesni + spalanie tluszczu ?"

duzej masy nie zrobisz palac jednoczesnie tluszcz, ale na poczatku jest to mozliwe

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Kilogramowo nie wiem, ale widac normalne postepy jak przy normalnej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
" Rano stawiam glownie na tluszcze o wieczorem bialko (odzywka)."
rano tez dostarczaj duzo bialka, w celu zatrzymania nocnego katabolizmu...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Rano po sniadanku leci lekka odzywka bialkowa :).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium