Cześć Wuchta, dawno u Ciebie nie spamowałem swoimi głupimi pytaniami, ale mówią kto pyta nie błądzi, a jak zbłądzi to wróci - nie ma głupich pytań są tylko niemądre odpowiedzi
1. Czy nie podbić kcal w treningowe (bez treningu by zostało 3000 a w treninigowe bym dał 3400, albo i trochę więcej [z węgli]) no i średnio by wyszło 3200 na tydzień. Czy poczekać do końca września i po fotkach i obwodach ocenimy czy dołożyć? - w DT możesz dać więcej a w DNT mniej to logiczne. Możesz tak zrobić.
2. Nie czuję zakwasów po treningu, czy to oznacza, że za słabo ćwiczę? Czy źle technicznie? Raszek polecił, żebym spinał mięśnie w ćwiczeniach, w których nie liczy się dynamika, może jak to będę robił to pomoże np. przy WL, czy na biceps - to oznaka, że dobrze się regenerujesz. W celu zwiększenia intensywności skróć przerwy między seriami i spowolnij ruchy
Też mam tak jak Ty, jak się nie męczę na treningu to mam wrażenie, że nic nie zrobiłem... Może to przez plan? - ja żartowałem. Nie można ciągle jechać na dużych ciężarach bo szybko przetrenujesz się i nic z tego nie będzie.
3. W przysiadach mogę sobie delikatnie obniżyć kg i schodzić niżej? - nie musisz schodzić niżej. Wykonujesz siad kulturystyczny także nie zwracaj uwagi na kąt itp. Ważne jest chwilowe zatrzymanie w dolnej fazie.
4. Takie osobiste do Ciebie, co byś poprawił, zmienił w tym aktualnych zalożeniach (ew. mogę poczekać do końca września z odpowiedzią - nie do końca rozumiem. Założenia u Ciebie są dobre, tylko się ich trzymaj. Nie zmieniaj zdania co chwilę, trzymaj się jednego i obserwuj co się dzieje. Nie zbudujesz masy bez dodatkowych cm w pasie. W sumie jest możliwe ale nie przy naszych pokładach finansowych. Dodatkowy cm w pasie to nei tragedia.
1. Czy nie podbić kcal w treningowe (bez treningu by zostało 3000 a w treninigowe bym dał 3400, albo i trochę więcej [z węgli]) no i średnio by wyszło 3200 na tydzień. Czy poczekać do końca września i po fotkach i obwodach ocenimy czy dołożyć? - w DT możesz dać więcej a w DNT mniej to logiczne. Możesz tak zrobić.
2. Nie czuję zakwasów po treningu, czy to oznacza, że za słabo ćwiczę? Czy źle technicznie? Raszek polecił, żebym spinał mięśnie w ćwiczeniach, w których nie liczy się dynamika, może jak to będę robił to pomoże np. przy WL, czy na biceps - to oznaka, że dobrze się regenerujesz. W celu zwiększenia intensywności skróć przerwy między seriami i spowolnij ruchy
Też mam tak jak Ty, jak się nie męczę na treningu to mam wrażenie, że nic nie zrobiłem... Może to przez plan? - ja żartowałem. Nie można ciągle jechać na dużych ciężarach bo szybko przetrenujesz się i nic z tego nie będzie.
3. W przysiadach mogę sobie delikatnie obniżyć kg i schodzić niżej? - nie musisz schodzić niżej. Wykonujesz siad kulturystyczny także nie zwracaj uwagi na kąt itp. Ważne jest chwilowe zatrzymanie w dolnej fazie.
4. Takie osobiste do Ciebie, co byś poprawił, zmienił w tym aktualnych zalożeniach (ew. mogę poczekać do końca września z odpowiedzią - nie do końca rozumiem. Założenia u Ciebie są dobre, tylko się ich trzymaj. Nie zmieniaj zdania co chwilę, trzymaj się jednego i obserwuj co się dzieje. Nie zbudujesz masy bez dodatkowych cm w pasie. W sumie jest możliwe ale nie przy naszych pokładach finansowych. Dodatkowy cm w pasie to nei tragedia.
Powrót do korzeni :)

Nie ma sprawy. Rośnij wielki

. Nie nawiedzę tak jeździć ale jestem zmuszony bo jeśli jadę w pozycji wyprostowanej to przeszywa mnie ból właśnie w dolnej części kręgosłupa. Tak samo siedząc muszę co chwilę zmieniać pozycję raz się opierać, raz wyprostować nogę, odchylić do tyłu. Dziwne jest to, że czasami ból jest a czasami nie ma tzn. pojawia się z rana później "rozchodzę" i troszeczkę przechodzi. Zauważyłem też, że jeśli zaczyna boleć kolano to plecy również. Może to powięź ledźwiowo - krzyżowa? Z tego co słyszałem od fizjoterapeuty bardzo ciężki przypadek do leczenia i długi proces