SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka wg. Mikołaja/ podsumowanie str. 200/224/260

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Dzięki panowie za zainteresowanie, cenne uwagi i słowa otuchy !

Dzień nietreningowy

Lecimy dalej, otóż robiłem dzisiaj pomiar brzucha (po dwóch posiłkach) i jest 85 cm, czyli w tydzień poszło 1 cm, idzie ładnie.

Micha

1 posiłek: owsiane + białko
2 posiłek: serek wiejski + 1 kromka razowca + siemię lniane
poleci:
3 posiłek: kurczak + ryż + warzywa
4 posiłek: serek wiejski + oliwa /LUB/ 2x jajko sadzone
5 posiłek: twaróg + oliwa

Samopoczucie mam dobre, lepsze niż w przypadku masy, kiedy pakowałem mnóstwo jedzenia w siebie. Od poniedziałku utnę lekko węglowodany, by miec pewnośc, że waga będzie spadała.

ps: Dołożyłem dziś aeroby 30-40 min.

pzdr

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-09 21:28:10

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3456
Ja także dziękuję za zainteresowanie i dobre rady (tych nigdy za wiele ).

Zaległa rozpiska za wczoraj (internet mi wczoraj padł )-
dzień nietreningowy :

1 posiłek: owsiane + białko
2 posiłek: 2 jaja + 3 kromy żytniego + oliwa
3 posiłek: makaron + wołowina + sałata
*tutaj doszły interwały więc doszło BCAA + bialko
4 posiłek: serek wiejski + oliwa
5 posiłek: twaróg + jogurt + oliwa

Również zrobiłem pomiar pasa i niestety nadal stoi na 86,ale mam nadzieje,że niedługo sie ruszy i będzie coraz lepiej.

Rozpiska na dziś (dzień nietreningowy):
1 posiłek: owsiane + białko
2 posiłek: 4 kromki z mięsem + owoc
3 posiłek: Kasza + kurak + marchew
4 posiłek: serek wiejski + warzywa + oliwa
5 posiłek: twaróg + jogurt + oliwa

Postaram się jeszcze dołożyć tych tłuszczy,czekam na orzechy i myśle,że styknie.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
Jeden 85 drugi 86 w pasie i jeszcze narzekają

Ja żebym tyle miał to bym tak skakał

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Demolub: Hah, Ty też nie bądź taki skromny, widziałem Ciebie i muszę Ci przyznac, że jest naprawdę konkretnie !

A my z Jackiem walczymy o kratę o ubite mięśnie, będzie trochę chudo ale jesteśmy cierpliwi i w długim okresie czasu (kilka lat) przeplatając tak ładnie masa-rzeźba, kontrolujac poziom tłuszczu dojdziemy do dobrej formy - jestem pozytywnie nastawiony ... jak zawsze

Dzień nietreningowy (w ramach interwałów, trening Karate)

Micha

1 posiłek: owsiane + białko
2 posiłek: serek wiejski + 1 kromka razowca (Brakuje tłuszczy, to jest posiłek w szkole, więc muszę coś wykombinowac, by dostarczac je.)
3 posiłek: wieprzowina + chleb razowy + warzywa + oliwa
Tutaj nastąpił trening Karate i okołotreningowo BCAA)
4 posiłek: Białko
5 posiłek: twaróg + oliwa + warzywa


Dzień przyjemny, samopoczucie dobre.

pzdr


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-10 23:05:12

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
chlopaki


ale celem jest REDUKCJA ?
chcecie gubic sadelko rozumiem ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Celem jest rzeźba, która wiąże się z redukcją jednak zależy też nam na dobrej jakości mięsa, a nie samej redukcji. Chcemy odkryc ładne i zbite mięcho - taki jest cel.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-11 12:30:20

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
no to na prawde trza myslec o misce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9839
Adzior, prawda łączy pewnosc dzieli. :PP

Low carb jak najbardziej na gęstość/ubicie/fat loss się nadaje ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

Dzień nietreningowy

Micha

1 posiłek: owsiane + białko
2 posiłek: serek wiejski + bułka żytnia
3 posiłek: 3 x jajko sadzone + pomidor + bułka żytnia
poleci:
4 posiłek: CHEATMEAL ! (2 kawałki pizzy <3 )
5 posiłek: twaróg + oliwa + warzywa

Dzień miło leci, samopoczucie cały czas dobre. Nawet udało mi się zdac fizykę

pzdr


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-11 17:19:05

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
arnold
Dzięki za soga -odbity u mnie i u Ciebie

Gratuluję zdania Fizyki

PS. Nie doczytałem jaki to styl Karate ?
No i ile lat czy miesięcy trenujecie razem .

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-05-11 17:34:46

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systematycznosc

Następny temat

który treing FBW mam wybrac???Doradzcie.???

electro
Polecane artykuły