Też o tym słyszałem i liczę się z tym. W sumie nie po to robią nabór do KSP, żeby zaraz po szkoleniu połowa ludzi pouciekała do innych jednostek. Szczerze mówiąc jakbym się dostał, to nie przeszkadzałoby mi to jakoś szczególnie.
polspeed - nie pamiętam już tego punktu w kwestionariuszu, ale ja bym wpisał wszystkie, które mi pasują i w których mogę podjąć pracę.
Zmieniony przez - Pawuniu w dniu 2010-04-07 21:40:00
polspeed - nie pamiętam już tego punktu w kwestionariuszu, ale ja bym wpisał wszystkie, które mi pasują i w których mogę podjąć pracę.
Zmieniony przez - Pawuniu w dniu 2010-04-07 21:40:00