Wczoraj zacząłem Sobie lekkie ładowanie żeby zobaczyć jak to będzie. Poleciało jakieś 600 g ww I normalnie 360 g białka +40g fatu. Źródła czyste mała ryżowa kleik płatki ryzowe wafle ryzowe owoce leśne dżem 100%. Więc czyściutko. Dziś podobnie ok 600g ww 40 fatu białka ciut mniej jakieś 240 g. Produkty idę tyko jak wczoraj. Warzywa też jak na redu do 3 posiłków cukinia i szpinak. Woda, mniejszona od 15 sód też gdzieś 1/2 mniej niż wczoraj I jutro docelowe foty. Raport DO Wiktora i będę już czekać na nowe wytyczne bo najchętniej to zaczął bym od soboty.
1





