SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256680

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba, dobrze wiesz, że Maciej też ma wiele do poprawy ;)
Ps. Patrz na swoje nogi i jego ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 3923 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 433872
Moje teraz słabe bo nie trenuje ich.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Czyli mówisz że dla Ciebie nie ma znaczenia czy połączysz B,T,W razem czy nie byle się bilans kaloryczny dzienny zgadzał? A pory jedzenia dla Ciebie mają znaczenie czy to też nie istotne?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Moje teraz słabe bo nie trenuje ich.



Tak, tak - na pewno Ci mięśnie wyparowały. Puknij się idź w głowę albo poproś Madzię, żeby to za Ciebie zrobiła- na pewno sobie nie odmówi
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
fajnie nabity jesteś sądząc po Twoich wcześniejszych wpisach myślałam, że jest gorzej
dlaczego tak mało tłuszczu w diecie masz ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 3923 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 433872
Mixsior
Czyli mówisz że dla Ciebie nie ma znaczenia czy połączysz B,T,W razem czy nie byle się bilans kaloryczny dzienny zgadzał? A pory jedzenia dla Ciebie mają znaczenie czy to też nie istotne?


Tak pory jedzenia i ich btw ma bardzo małe znaczenie. Sporo osób je po prostu jak im pasuje, ma określone btw czy kalorie i jedzą to w ciągu dnia, a jak to połączą, o której porze to ma marginalny pływ.

Ja jej jak jej bo mi tak jest wygodnie.

Pory jedzenia tym bardziej nie mają znaczenia. Sam czasami zjem 3-4 posiłki, czasami 6, pory są różne, to bez znaczenia, nasz organizm magazynuje składniki odżywcze, one krążą w nas, trawią się w nas, są wchłaniane, to przebiega cały czas, żeby doprowadzić do braku tego trzeba by nie jeść 2-3dni. Dlatego jedzenie czy picie shake zaraz po skończonym treningu nie jest konieczne, bo nawet posiłek przed treningowy dobrze się nie strawił.

Doris.K
SebastianMielecki
Moje teraz słabe bo nie trenuje ich.



Tak, tak - na pewno Ci mięśnie wyparowały. Puknij się idź w głowę albo poproś Madzię, żeby to za Ciebie zrobiła- na pewno sobie nie odmówi


Wielkość trochę poleciała, ale dalej są duże, najbardziej straciły na jakości, widzę jak je napinam, to nie jest to co było i to co chciałbym widzieć.


lauraa96
fajnie nabity jesteś sądząc po Twoich wcześniejszych wpisach myślałam, że jest gorzej
dlaczego tak mało tłuszczu w diecie masz ?


Jakby było gorzej to bym chyba przestał ćwiczyć

Teraz jestem na redukcji i taki schemat na mnie najlepiej działa. Ja nie jestem dziewczynką i mogą sobie na to pozwolić haha
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
dobra forma Sebastian Co do jedzenia to się z Tobą w 100% zgadzam, po treningu to jeszcze przeddtreningowo długo będzie krążył Ja obecnie jestem na redukcji i zanim do domu po treningu wróce i zjem posiłek mija 2.5h i tak jest cały czas. 6 czy 3 posiłki, nie ma kompletnie znaczenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11701
a ostatnio wlasnie debatowałam nad tym czy jak zjem BTW razem to czy cos sie stanie , hmmm mowisz ze nie ma wiekszego wplywu? a jaki ewentualnie moze miec ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1968 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17789
Ja tez teraz jem tak jak mi pasuje. Nie będę cisla tez na siłe do siebie . Jestem głodna rano jem śniadanie, nie jestem to czekam z godzinę , półtorej i wtedy jem. A swoją drogą zastanawiam się skąd wzięła się głupota NIE JEDZENIA po 18...?
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
co do śniadania to jednak warto je w miare szybko zjesc, nie mowie ,że zaraz jak sie przebudzimy byśmy juz lyzke z owsianką mieli w buzi ale wstac na spokojnie, zrobic, zjesc godzina, poltorej tez spoko, zresztą jak jesteśmy na redukcji i robimy aero na czczo to zanim się wstanie, kawe walnie, zakreci aero, zrobi jedzenie itp to minie te 1-1.5h. noi też tam ten ost posiłek jest mozna powiedzieć ważniejszy.tzn co innego też zjesc 300ww za dnia niż wrzucić 300ww zaraz przed snem i to jednak na dłuższą mete moze sie źle na sylwetce odbić. Po prostu luz w diecie ale z głową wszystko
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

electro
Polecane artykuły