SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190044

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
Jej a moze duzo graja w pilke albo pedaluja albo maja chore kolana :p
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Dzięki aDw :D co do nóg i tego o czym pisze Sebastian to szkoda gadac.... u nas na publiku taki chłopaczek z technikum robił wypychanie na suwinnicy, nalozone mial (uwaga) 200kg !! a jako ze bylo duzo znajomych to poszła wieść ze gosc takim j**utnym ciężarem operował...
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Mialo dzis nie byc treningu ale wyszło jak zwykle Ostatni trening klatki był w piątek ale 7 dni to za duzo i muscle sie szybciej zregenerują wiec juz dzis poleciał trening na którym udało się zanotować progres


Klatka:
-Wycisk sztangi, skos dodatni, Rampa 8 + regresik
20x40 / 8x60 /8x80 /8x100 /7x100 i regres: 15x60 ale negatyw 3 sek i pozytyw 3 sek. (ostatnio 100
-Wycisk hantli z max dopieciem i wolnym negatywem, neutralny chwyt, staly ciezar, 3x12 + drop
3x12x 28kg i drop: 30x8 + 25x8 + 20x8 +13x16, razem 40p
-Rozpietki, dosc duzy skos 3x15
-Rozpietki na wyc.gornym jednoracz 20-40p 3s.

Uginanie naprzemian ramion z hantlami, Rampa 8. konczylem na 21
Uginanie ze sztanga do poziomu brody około. 3x16-14-12
Uginaine jednoracz na modlitewniku, duzy skos. 3x15

+Mlotki 3s po iles tam p :D

młotki, chyba 2s


...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
No wczowasz sie w cialo i wiesz kiedy mozesz znow przykatowac dana partie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3483
Ładnie naładowane karabiny;d
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
Mizer
Ładnie naładowane karabiny;d


Jak sie ma tyle ww w diecie to ciężko zeby nie były

Regresy/ rampy to Twoje charakterystyczne patenty treningowe hehe :D
Chyba skuteczne, bo sama wczoraj w frontach zrobiłam regres, nóżki czuć
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Cielu : otóż to, trzeba sluchać wlasnego org i wyciągać wnioski :D

Mizer : jakas tam pompka się pojawiła ale bez szaleństw

Laura: Ja pompe mam zawsze w miare spoko nawet rok temu jak na redu juz zostaly tylko 2 paki ryzu to i tak coś tam było, a jak nie ma to aakg + 5g soli i pompa na wlasciwym miejscu a co regresów to dopiero dowiesz się co to regres jak kiedyś zrobimy razem trening

Dzis DNT, zrobie aero 25 min i brzuch A jutro plecki chociaż kto wie czy dziś ich nie zrobie




Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-05-21 10:51:34

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-05-21 11:06:41
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54876
Ja też mam dzisiaj dzień nie treningowy... Zaraz idę zrobić łapy i 35 minut aerobów
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Widze Fuun ze nadajemy na podobnych falach

i mialo być wolne, w efekcie kolega zadzownil czy jade na trening i pojechałem

Plecy:
-Wioslo sytanga w pochyleniu, sztangą schodziłem duzo poniżej kolan, Rampa 8 + regresy
8x47....5x157 (chwyt puscił, pasków dalej brak) i regres: 107x20p i 47x20 ale z przytrzymaniem na 2sek i b.wolny negatyw. ostatnie 7p normalnie
-Podciaganie na drazku, 3x10-8-8 + regres na wyciągu. 10x80kg
-Wiosło hantlą jednorącz 3x15-20. 2x15 na 51kg i 20x30kg z b.mocnym dopieciem i wolnym negatywem
A) Przyciaganie linki chwytem V wyc.dolnego 3x10
B) Przyciągnie linki chwytem V wyc.gornego tyłem do wyciągu 3x10
-1s ściaganie drążka nachwytem do klatki. 20p

+aero 20 min biegania

Dobry trening, moc była, w wiośle coś tam dołożone, moglbym spokojnie 10p tym ciezarem zrobic ale chwyt juz od pierwszego powtorzenia puszczał, musze te pasaki załatwić sobie w końcu Potem podciąganie neutralnym chwytem, dosc dobrze weszło, ostatnie p w każdej serii z lekkim odbiciem się od piedestału i regres na wyciągu górnym. Potem wioslo jednorącz, tutaj dolozyłem 10kg od ost trenigu i delikatny zapas jeszcze jest. Potem superseria, bardzo dobrze weszła i jakis czas taki myk będe pewnie stosował. Mialem jeszcze zrobić sciaganie drażka do klatki ale już czułem ze nie ma sensu i tylko jedna seria poleciała, potem aero i do domu :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12644
Paski zdecydowanie poprawiają trening pleców, polecam Tomasz Leśniowski.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

electro
Polecane artykuły