Może jakiegoś preworkout'a sobie kup, to Ci treningi będą owocnie wychodzić
?
?Ilość wyświetleń tematu: 119530
adzik123Co tak cinko ?
PrzemyskiMoże jakiegoś preworkout'a sobie kup, to Ci treningi będą owocnie wychodzić?
sidex95Venc widze postepy niezle , technika do przodu + ciezary , do tego nowy plan , no niezle niezle . U kazdego cos sie zmieniło widze , jak mnie nie było :D
escapadroVenc, wziąłbyś trzasnął porządną rozpiskę tego, co jesz, co? Bo jesteśmy bardzo ciekawi. :D
Matth3wCo robiłeś na brzuch ?![]()
dextrwszystkie serie na dużym zakresie powtórzeń ;) ciekawe jak siła będzie na tym szła ;)
pawel1235Venc, jak robisz progres w rampie?
CoktaCzemu robisz uginanie ramion ze sztangą zamiast Zottmann Curl?
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły