SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104255

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
moze czas pomyslec nad splitem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O! To jest myśl. Dawaj Venc przerzucimy się na split. Ja bo jestem heretykiem i brak mi motywacji ;) A Ty, bo potrzebujesz nowego bodźca :) Masz jakieś propozycje Antos na plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Antos
Tak, przerzucam się na splita partia 1x tydzień. Na kolejnym cyklu.

Pawel
Hehe, jak potrzebujesz innego treningu to bierz, nie ma się co bez sensu na treningu tłuc.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Przy tym wiośle to trzeba uważać na plecki. Wodyn bodajże napisał, że by mieć dobre wiosło, trzeba mieć dobry MC.

Widze ciezarki niemałe, więc kolega cały czas progresuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie ogarniam tego wiosła. Jak byłem na FBW robiłem wiosło z ciężarem 68.5kg x6. Bez żadnych bólów pleców i z minimalnym ruchem tułowia.
Teraz dałem 60kg i plecy w odcinku lędźwiowym tak napierdzielały jakbym cały czas na kocie jechał. Chociaż jak obejrzałem nagranie, to utrzymana była naturalna lordoza. Sam nie wiem co o tym myśleć. Na pewno na kolejnym treningu schodzę znowu z ciężaru.
Zostały już tylko 3 treningi, z wiosłem. Więc nie ma sensu kombinować z długofalową progresją, po prostu spróbuję wyczuć w tym ćwiczeniu, jak najbardziej pracę pleców.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Załóżcie z Pawłem dziennik- razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja jestem Vencocentryczny, lubię prowadzić dziennik sam :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
moim zdaniem zdejmij i to dużo z tego wiosła i rób je na 12p(nie chodzi mi o sam wysoki zakres, ale masz wiecej ruchow i wiekszą szanse że uda ci sie zrobić dobrze xD)

ja moge wiosłować ~~90-100kg ale 0 czucia pleców będzie, a przy 50kg bardzo dobrze je czulem, więc serio, nie ma co na siłe nakładac ile tylko wlezie, lub po prostu dużo :) odejmij sobie i spokojnie wiosłuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No, taki mam też zamiar. Nie ma sensu dowalać.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Razem? Nie-e chyba. Więcej spamu niż dziennika by było ;-P

A nie możesz zamienić tego wiosła na inne, np. jednorącz? Wzmocniłbyś sobie chwyt i odciążył plecy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium