SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119164

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
:)

jak postępy? waga, wymiary?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Przez ostatni tydzień spożyłem więcej alkoholu i śmieciowego żarcia, że wole nie sprawdzać...
Ale dziś już ostatnia z planowanych imprez, potem spróbuje się ostro wziąć za siebie :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Czyli godziny treningów i aerobów nic nie dają, bo impry, łakocie i lachony - dlatego odpuściłem sobie bieganie przez ostatnie 2 tygodnie, i zamierzam podejść do tego naprawdę na serio pod względem odżywiania (zero śmieci, dobra regeneracja, mało alko), bo najbardziej boli smak porażki....

Jak tam robota? Może do pola byś poszedł? Ja taką fuchę w mig znalazłem, bo teraz potrzebują.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening XXIX 27 czerwiec 2011

Trening FBW

Czas treningu: Znowu zapomniałem sprawdzić ;D

1) Wykroki (30kg) - 10, 10, 10

2) Podciąganie na drążku - 7, 3(+6 negatywów)

3) Podciąganie na drążku z nogami na krześle(prawie jak wiosłowanie) - 10, 9

4) Pompki (3 krzesła, nogi lekko wyżej, 3kg w plecaku) - 10, 9, 9

5) Wznosy tułowia z opadu (10kg na barkach) - 10, 10, 10

6) Wyciskanie sztangi(barki)- 9, 8

7) Uginanie ramienia z supinacją (13kg) - 9, 7

8) Pompki wąsko - 11, 9

Podsumowanie: 10kg więcej w wykrokach i problem z zejściem po schodach
W pompkach strasznie mocno czułem braki, nie wiem czym to było spowodowane :/
W wyciskaniu(na bary) dodałem kilogramów, ale nie jestem pewny ile, około 5kg.
Pompki wąsko- bardzo zwolniłem ruch, co bardzo utrudniło ćwiczenie.
Po dzisielszym treningu masakrycznie czuje tył ud, triceps i prostowniki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Cokta, sam nie wiem. Od cholery roboty mam w domu, teraz przyczepa drewna do porąbania, potem dużo roboty z podwórkiem(mama chce sobie ładnie ogródek zrobić, to mnie wykorzystuje do noszenia kamieni itp itd) i nie miałbym zbytnio czasu na robote :/
Zobaczymy, może coś w sierpniu się załatwi.

Co do aerobów, ja nie odpuszczam, bo lubie jeździć na rowerze (niestety łańcuch pękł, jak wracałem z impry) fajnie mnie to uspokaja, nikt dupy mi nie truje, jestem tylko ja i rower. Zobaczymy jak to będzie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
No tak, ale brzuszka nie zrzucisz od tego rodzaju aerobów. Najlepsze i tak jest bieganie.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
To jakiś mit Cokta, z tym że nie zrzucisz brzucha od jazdy na rowerze.
Wystarczy utrzymywać tętno na wysokim poziomie, aby następywało spalanie tłuszczu.
Ja ogólnie bardziej prowadze interwały, niż aeroby.
Oczywiście, bieganie jest lepsze, ale nie gdy się ma płaskostopie ;P

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-06-27 21:24:14

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja biegałem na całych stopach, (teraz jest lepiej) ale biegałem Nie wiem co ma płaskostopie do biegania? Najwyżej można nie być dobrym w sprintach (technika) ale biegać rekreacyjnie chyba można, przecież już się nie pogłębi schorzenia.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
W moim przypadku, bieganie wiąże się z dość dużym bólem stawów kolanowych i stóp.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Chciałem za dużo. Za mało rozgrzewki, za duży ciężar w przysiadzie i teraz strasznie napierdzielają mnie plecy.
Chyba naciągnąłem prostowniki...
Trening odwołany, bo nawet nie mogłem krzesła teraz podnieść.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

electro
Polecane artykuły