SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no ale jaki ma sens zamianiać? to że nie umie, to nie powód;) pomęczy się, nauczy i będzie miał na całe życie:p

zresztą, wiosła nie ma na treningu z MC, więc nie powinno to być aż takie straszne

powodzenia Venc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak oceniasz Floor Press?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Średnio, strasznie mały zakres ruchu. Ale klatę czuje, a o to chyba chodzi :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
i wszyscy lecimy splitem , ciekawe co z tego bedzie :) Venc czemu 1x tydzien a nie 2x ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ties a jaki sens w spilicie 2x partie wrzucać? Chyba, że chcesz jakiś priorytet sobie przyjąć to rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ties No ja jeszcze 3 tygodnie moim FBW. Imho, split partia 1x tydzień, lepiej mi po prostu pasuje. Spójrz sobie chociażby na 5/3/1 Jim'a Wendlera. To też jest split, coś w deseń partii 1x tydzień.

Przemyski Kwestia zastanowienia się co, na daną osobę działa najlepiej.

Dextr A czym mam lecieć jak nie splitem? Jakoś sobie nie wyobrażam trzaskania trzydniowego FBW, na którym miałbym SQ, DL, BP i MP. Po prostu na główne boje trzeba mieć siły i trzeba robić je na początku treningu. Więc czy będę robił splita czy FBW, to jest oczywisty wybór. Wyobraź sobie robić FBW 4x w tygodniu.
Edit: dextr, nie atakuje Cię, tylko tłumaczę mój wybór :)

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-12-10 11:11:05

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jakoś sobie nie wyobrażam trzaskania trzydniowego FBW, na którym miałbym SQ, DL, BP i MP.

..... i do tego było uginanie ze sztangą i francuz

FBW forever?
Never!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4111
Venc1Lq

Teraz dałem 60kg i plecy w odcinku lędźwiowym tak napierdzielały jakbym cały czas na kocie jechał.


to jest normalne przecież, w wiosłowaniu prostowniki działają jako stabilizatory i nie da się ich z tego ćwiczenia wyłączyć

Zmieniony przez - photek w dniu 2011-12-10 14:52:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cokta
Dokładnie.

Photek
To był ból, który nie powinien występować. Zapewniam Cię. Jakby to był ból mięśniowy, który występuje naturalnie. W ogóle bym o tym nie wspominał.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium