SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103579

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
A co masz z oczami? A tak o propo roboty to nie jest łatwo szczególnie w okresie wakacyjnym bo wiele ludzi chce przyrobić na wakacje a to roznosząc ulotki a to w sklepach typu Carrefour etc. Ja szukam już miesiąc i czuje że skończe tam gdzie bym nie chciał ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mam wadę -3 na lewe i -3.5 na prawe oko. Oraz siatkówkę w złym stanie ;/

Praca w zakładzie produkującym podeszwy do butów.
Dwunastogodzinna robota, stoisz przy maszynie i odcinasz nadmiar materiału z otoków.
1500zł -- 240h miesięcznie
Ale skoro nie mogę ćwiczyć to średnio mi ta kasa potrzebna....

Ogólnie mogę ćwiczyć, z tego co mówił. Ale tylko i wyłącznie z obciążeniem własnego ciała i bez forsowania się. Chodzi o zwiększanie sie ciśnienia wokół oczu, czy coś takiego.
Domyślam sie że ćwiczenia izolowane na małe partie również wchodzą w grę.
Ale MC i siad już mogę sobie odpuścić.

Myślę o przejściu na trening Lafaya, czy jak to się tam pisze.
Bo z tego co sie orientuje nie ma tam ani siadów z obciążeniem, ani ćwiczeń takich jak MC.
Tylko strach z tymi dipsami. No nic jeszcze się pomyśli. Do treningów w zmienionej formie wrócę od poniedziałku.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-06-22 20:06:11

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Tak właśnie się to pisze

Co mogę Ci powiedzieć - wcale nie jest tak lekko jakby się mogło wydawać, ale i nie jest też turbo ciężko. Z nieco wolniejszym progresem w dodawaniu powtórzeń myślę, że możesz ruszyć.

A co z tą siatkówką - na odklejanie się jej zbiera, czy co ?
Moja znajoma miała ostatnio sporo przejść z oczami a i ja też pewne, więc troszkę się ogarnąłem w temacie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja to chyba źle zinterpretowałem :P
Chodzi o to że przy mojej wadzie może mi sie siatkówka odkleić. I jakoś sobie wkręciłem do łba że mam z nią coś nie tak (nic w sumie takiego nie usłyszałem od okulisty), powiedział tylko że duży wysiłek może prowadzić do odklejenia sie siatkówki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening XXVI (23 czerwiec 2011)

Trening Aerobowy
-jazda na rowerze 75 minut

Podsumowanie: Równym szybkim tempem :>

Co do treningów. Myślę że wymienię przysiady na wykroki i to będzie jedyna zmiana w treningu. Cholera sam już nie wiem co robić. Strasznie mnie ten okulista wystraszył ;P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Pewnie rzucił tak ostrzegawczo - każdy krótkowidz (czyli ja też) jest ponoć bardziej narażony na owo odklejenie. Jednak przeważnie poprzedzają je widoczne symptomy takie jak pojawianie się błysków przed oczami, falowania obrazu czy wrażenie deszczu sadzy. Poproś o badanie dna oka, wtedy obejrzy Ci siatkówkę dokładnie i będziesz widział dokładnie co i jak a i jak będzie Ci badał to weź koniecznie okulary przeciwsłoneczne ze sobą , bo przy takim badaniu wpuszczają atropinę i masz źrenice rozszerzone jak zawodowy ćpun

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Haha, ok. Spróbuje się wbić na dniach ;P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja poszedłem bez okularów oczywiście, chociaż mnie ostrzegała koleżanka, i wracałem prawie po omacku, przez te wystrzelone źrenice jest się za***iście wrażliwym na światło no i nie wygląda się najlepiej, a efekt trzyma ze 3-4h

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Jak już jesteśmy przy oczach, to co znaczy - "błyski przed oczami?"

Ja tak mam jak zamknę oczy tuż po godzinnym użyciu laptopa. :P Albo jak za szybko wstanę, to mam mroczki. :P Lepiej, żeby mi się nic nie podziało...

Co do treningów - zdrowia i wytrwałości Vencq1LQ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Z tymi mroczkami to chyba normalne. Czasami jak długo leże i już czuje że mnie bierze na spanie i nagle wstane np. bo ktos zadzwoni do drzwi to też mam. Ale tak jak mówie czasami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium