SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Też przysiadłem 105x1! Tyle że Twój siad jest zdecydowanie bardziej obciążający niż mój
Czemu mój bardziej obciążający? :D

A jak tam kreta działa Panie? Przybrałeś coś?
Stoję od 5 miesięcy na 83kg i dobrze mi z tym. Powolna rekompozycja. Zdecydowanie czuć, że pod tą warstwą tłuszczu zaczyna się coś dziać xD
Sama kreatyna? Raczej bez sensu to zrobiłem. Ale hooy tam xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja na hack-maszynie, Ty na wolnym

To kreta nic nie dała? Zmień dilera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja na hack-maszynie, Ty na wolnym
Rozumiem :D

To kreta nic nie dała? Zmień dilera
A co miała mi dać, jak ja mam dietę zjedz tyle, żeby na treningu się nie przewrócić.
Zobaczymy co wyjdzie w podsumowaniu, z pomiarów. Fotek na pewno nie dam, bo masakra jakaś, zero różnicy xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Może Ci się tylko wydaje, że brak progresu Grunt, że siłowy cały czas jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
A kiedy kończysz ten cykl treningowy? Ćwiczysz do ustania progresu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może przerwe zrób?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
iMathew
Zdecydowanie jestem zadowolony z progresu siłowego, może to właśnie zasługa kretki.

PanDarek
4 tygodnie tym planem pocisnę. Teraz drugi tydzień zacząłem. Czyli ogólnie wyszło 8 tygodni, z czego 3 tygodnie PP 3x tydzień, 1 tydzień PP 4x tydzień i teraz 4 tygodnie tym Fullbodycudo :D

Przemyski Nie ma potrzeby :D To że nie ma progresu w wyglądzie to wina michy, a nie przetrenowania. Które mnie nie dotyczy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
A potem split?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Myślę że tak, bo powoli mi się nakład kończy. Zupełnie tego nie uwzględniłem. I trochę zaczyna mnie to martwić.
Jak sie nakład skończy, będzie trzeba wejść na jakąś objętościówkę może GVT. Sam nie wiem. Myślę, że na pierwsze 2 miesiące starczy mi te 120kg nakładu, żeby walnąć "klasycznego" splita 4/5x tydzień.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
siemka
Dobrze ci idzie kolego
Oby tak dalej
pozdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium