SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103551

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
20 to jest za mało, 24 jak coś. Ale to też jest lipa! Boksero to już na tym punkcie jest chory! Ja muszę mieć na poziomie 30, inaczej boli mnie kręgosłup. A kto wśród młodzieży ery komputerów nie ma problemów z mobilnością miednicy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venc1Lq
A czy ja się obrażam, słońce moje :*



Czymś tu zawiewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
HOMO MODE ON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cokta
20 to jest za mało, 24 jak coś. Ale to też jest lipa! Boksero to już na tym punkcie jest chory! Ja muszę mieć na poziomie 30, inaczej boli mnie kręgosłup. A kto wśród młodzieży ery komputerów nie ma problemów z mobilnością miednicy!

Może zrobię tak, że zacznę rwać z 30cm i będę starałsię schodzić o 1cm, co 2/3 tygodnie. To jest jakaś myśl. :)

Matth3w
Czymś tu zawiewa

Shitman to jest moja.... Ehm, nie ważne.

Cokta
HOMO MODE ON

Homo Sapiens :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
A rozciągasz sie nadal tak jak Ci Antos polecał? ten mcnpn bez ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak. Ogólnie to mi mobilność od początku ćwiczenia z cięzarmi poszłą trochę do przodu, widze to po przysiadach. Ale to nadal nie to co bym chciał :/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venc1Lq

Matth3w
Czymś tu zawiewa

Shitman to jest moja.... Ehm, nie ważne.

Cokta
HOMO MODE ON

Homo Sapiens :D


wkońcu trzeba w coś pchać nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To ja już wole na jednorękim bandycie zagrać

A co do wysokości MC - kvrwa, trójboistą będziesz? Olać to, i robić tak żeby było dobrze

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-11-21 22:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ty Cokta weź się goń

Venc, nagraj filmik z mc i daj do analizy, prosta sprawa, możę za daleko stoisz, może coś innego, wyłapie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Cokta
To ja już wole na jednorękim bandycie zagrać

A co do wysokości MC - kvrwa, trójboistą będziesz? Olać to, i robić tak żeby było dobrze

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-11-21 22:02:10


Ręczne startowanie jest najlepsze. Sam dla siebie wystarczająco odpowiedni. I co najważniejsze shitman, w nic nie trzeba pchać. :)

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium