SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak, to jest jakaś myśl. Spróbuję, na kolejnym treningu.
A w jakiej odległości stajesz od sztagi? Ja od razu mam sztangę opartą o piszczele.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
vixen3
imo spróbuj wolniej nogi prostowac żebyś sie nie musiał tak pochylac i nie powinieneś miec problemu z kotem, mi takie coś pomogło

Gdyby miał mi wyskoczyć dysk, to już dawno by mi wyskoczył. Targam dużo cięższe żelastwo na dużo większym kocie i żyję. Co nie zmienia faktu, że to zezwala mi robić MC jak mi się podoba, nie nie. Nie to mam na myśli.
A sam pomysł, z tym wolniejszym prostowaniem nóg, coś w tym jest.

Stanisuaf
Front to poprostu wezszy rozstaw nog i siadasz w dol odrazu a nie w tyl

Dlatego mnie sztanga dusiła.

Stanisuaf
Co do mc to zle robisz nawet rozgrzewke. Po 1 dobierz rozkrok, po 2 stan jak najblizej sztangi, ma dotykac nog prawie(stopy cale za sztanga powinny byc) i ciagnij to po goleniach a nie w powietrzu, po 3 nie dociagaj rekokma, jakbys jakies szrugsy robil czy cos tam innego i glowy nie spuszczaj tylko ciagle ma byc w 1 pozycji. Jak antos radzi, tak samo ja radze- zmniejsz ciezar i ucz sie poprawnie robic

EEE? Trochę to zabawne. Piszczele mam już całe poobijane i obolałem od tego mc, nawet jednego powtórzenia nie ciągnę w powietrzu. Piszczele mam od razu na początku opartę o sztangę.
To do ilu mam zmniejszyć, zrozumcie to wreszcie ja nawet na samej sztandze mam garba. (ja p******e) Nie traktuj tego jako atak, wiem że chcesz mi pomóc. Ale mam robić Mc z 20kg? Skoro we wiośle, bez zarzucania tułowia mogę operować na 50kilogramach. Te j**ane Mc mnie wk***ia, i ch** p******one g****. Idę k***a pobiegać.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Venc, duma do kieszni, zdejmuj obciążenie i się ucz, przy głownej serii chcesz to dynamicznie robić
tj. schodzisz na dół i bomba w góre, ale ty robisz tak że pierwsz nogi prostujesz a potem na kocim dociągasz xD

olej to, zmniejsz ciężar i ładnie technicznie rób i tyle, nie ma co wymyślać i wyluzuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Spoko, nie traktuje to jako ataku. Popatrz na moje filmi instruktazowe w starym dzienniku i bedziesz wiedzial jak robic

Tak powaznie , to sie nie przejmuj, kazdy ma jakies minusy, tez sie uczylem siadu i mc lugo i do tej pory pewnie idealnie nie robie. Nie wspomne o masie innych cwiczen ktore partole jak sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Sluchaj Twoj problem polega na tym ze Ty calkowicie nie pracujesz biodrem w tym mc.... ciagniesz pionowo w gore i tak samo pionowo opuszczasz co doskonale widac na tych 50kg - tu kuleje technika i nie doszukuj sie jakis niestworzonych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Nie martw sie , z czasem sie uda Widac jak chcesz to idealnie wykonca i az sie przygladasz zeby stzanga szorowała po tych goleniach i udach jak opuszczasz.
Wypatruj Boga ciagle , przy opuszczaniu tez ;d . I ja bym tak nie martwil sie opuszczaniem , wez jakies podkladni o opuszczaj szybko aby proste plecy byly.

Ja nie wiem czy to jest poprawne te opuszcznie sztangi tak szybko , ja tak robie i nikt na to nie narzeka , wiec zeby nie bylo potem ;p. Co do podnoszenia to sam nie wiem jak to robic . Trzeba to nogami ciagnac ,ale jak to chyba samemu trzeba popracowac nad tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
Ja jedyne co powiem nie dzis to jutro, zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venc1Lq
jestes zdenerwowany?
zwal se, to Ci przejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Zauważyłem, że nie znosisz krytyki. MC robisz jak kaleka, tego się nie da ukryć. Ciężary też małe, więc nie ma się co bulwersować. I nie pyerdol mi że masz słabą mobilność bioder, bo Ci tak Nuril na odległość napisała Ja też mam małą i co? Jakoś do mojego MC się nikt nie przyebał.

Najlepiej jedź w tym ćwiczeniu na 15 powtórzeń, i dorzucaj co tydzień. Tak się w mig techniki nauczysz Hmm, a może po prostu sztanga jest za nisko.

Chciałeś mieć w TS 300kg, a MC nie nawidzisz robić? Dziwny jesteś.

Do ilu zmniejszyć? Ja zacząłem w tamtym miesiącu od 35kg

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-11-29 21:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Venc1Lq

EEE? Trochę to zabawne. Piszczele mam już całe poobijane i obolałem od tego mc, nawet jednego powtórzenia nie ciągnę w powietrzu. Piszczele mam od razu na początku opartę o sztangę.


Heh dokładnie tak samo miałem jeszcze kilka treningów temu jak dostałe wskazówke zeby ciągnąc w mc sztange po nogach - masakryczne siniaki na piszczelach i na czwórkach i wtedy pomyslałem: kurde cos jest nie tak. Tyle że ja miałem wręcz odwrotna sytuacje bo ja schodziłem zbyt nisko tyłkiem, a zniwelowałem te siniaki poprzez przesuniecie srodka ciężkosci lekko do przodu i przy okazji poprawiła się ogólna technika. Tyle że w Twoim przypadku takie posuniecie chyba nie da podobnego efektu... sam musisz spawdzic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium