SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry trening na wskazane partie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 500
Hej, nie wiem czy w dobrym dziale to zamieszczam, ale - niech będzie...

Chciałem się zapytać jakie są NAJLEPSZE ćwiczenia na tę jedną, określoną partię mięśni. Ćwiczę już sporo czasu ale akurat ta partia mięśni mi się nie rozwinęła. Jak podniosę ręce w bok to widzę kąt prosty. Nie widać totalnie tych mięśni. Zaznaczam je na obrazku. Jakie są najlepsze ćwiczenia na ich wyhodowanie?

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Przeczytaj regulamin i dowiedz się najpierw może jak się nazywa ta partia mięśniowa to wtedy będziesz wiedział jak się rozwija .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 820
są to tzw. motyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 500
A no tak "motyle". Wyleciała mi ta nazwa z głowy. Dziękuję.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 820
Postaraj się o duże motyle to bedziesz mógł latać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
atlas anatomii , lub zwykły atlas na kulturystyka.pl

zamykam .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na rzeźbie, parę pytań.

Następny temat

Zaku91 , Shut Up and Train !

WHEY premium