SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34922
na masie zazwyczaj sie ma wiecej wegli niz bialka.
Zalezy tez jak kto rozlowy BTW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Ale on ma redu, a zarciem sie tak nie przejmuj, unikaj tylko syfu, zawsze cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
unikajac syfu to jeden zrobi bf 10% a drugi 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
generalnie-jak słyszę o rodzicach,którzy oszczędzają na żarciu dzieciaka to mam ochotę za***ać takich ludzi patelnią ;]

mój brat ma pokrzywiony kręgosłup i niedługo będzie miał anoreksję,bo jego mamusia woli ciułać pieniążki na wczasy karmiąc dorastającego syna chlebem z masłem ;/

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozatym jakby kupowac zamiast chleba, ziemniakow, szynki, slodyczy... ryz, jajka itd to by podobne koszty wyszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Dokładnie! Jeśli matka chodzi do sklepu - to powiedz jej, żeby po prostu kupiła Ci ryż w woreczkach, kaszę, piersi i jajka. TYLE WYSTARCZY! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Ja rozumiem jak jest w domu ogółem kiepska sytuacja-ok. Nie pozostaje nic innego jak się uczyć i samemu poprawić swoją sytuację materialną w dorosłym życiu.Do tego czasu można ćwiczyć siłowo pozostając w tej samej kat wagowej.

Inna sprawa- domy,które ja widywałem,że nie było obiadu,pusta lodówka itd.
To zwykle domy w których jest na paliwo, jest na cyfrowy polsat(patelnia musi być dobrze widoczna przez sąsiadów),komórki,alkohol,fajeczki-halo ale coś tu ****a nie gra.
Już to parę razy mówiłem na forum,jeśli starzy mają kasę,a nie chcą dać na żarcie/odżywki- mówisz,że jak wolą żeby syn poszedł w ślady kolegów to nie ma problemu i częściej będziecie się widywać na komendzie po napadach,rozbojach, ćpaniu,awanturach itd. Zmiękną i chętniej dadzą na żarcie/odżywki wiedząc,że nie zrobisz im "wstydu" i nie wmieszasz się w jakieś szemrane towarzystwo ;)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Coś w tym jest Autopsy, pogadam jeszcze z matką.
Ojciec to już ma ostatnio niezłe jazdy na bani. Oglądali rodzice dokument o kolesiu co przeszedł na dietę Dukana i coś tam mu się stało i mi *******i, że sobie krzywdę zrobię jak będę tak jadł. Chociaż sam własnie w******lał "zdrowe" placki ziemniaczane... I żadne tłumaczenie mu do łba nie wchodzi, że to zwykła zbilansowana dieta.
Ale tym co gada ojciec już od 2 lat się nie przejmuję, jak coś chcę zawsze gadam z matką ;X

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja mam z dietą w domu lajtowowa, ale 2-3 lata temu było to samo
ale do odzywek starych to chyba nigdy nie przekonam..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium