SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119172

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
TieS91 Tak też uczynię.

Anton To miłe, dzięki.

Władca Mogę siąść i dupą do ziemi, ale niesamowicie podwijając dupę, robiąc kota i wychodząc kolanami, o 20cm za linię stóp. A nie o to chodzi.
Ważne jest nie łamanie pozycji technicznej, bo co z tego że przysiąde niżej, jak złamie pozycję techniczną. Bez sens. Powoli pracuję nad przykurczonymi dwójkami i pośladkami. Powoli będę siadał, coraz głębiej i głębiej.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-09-28 20:44:13

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
nie przejmowac sie trollem panowie, pakujcie dalej ostro i zdrowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Kolejne konto Łukaszka zbanowane.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Co za power-song do przysiadów

Czy przy wiosłowaniu nie powinno się ściągać sztangi nieco niżej, bardziej w okolice pępka?

Za każdym razem jak oglądam Twój przysiad, to Ci współczuję braku stojaków. Nie wiem jak Ty dajesz radę wchodzić pod sztangę i zająć w miarę prawidłową pozycję.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
PanDarek

Co za power-song do przysiadów

buahah, rzeczywiście nie zwróciłem uwagi. Mam pełno muzyki na kompie, odpale losowo to czasami taka perełka się włączy. Ale jestem na tyle skupiony, ze tej muzyki w sumie "nie słyszę" :D

Nie wiem jak Ty dajesz radę wchodzić pod sztangę i zająć w miarę prawidłową pozycję.

Ja też nie. Miałem mieć już zarobione 200zł i kupić stojaki z Marbo. Ale pierdzielony bamber pajac po mnie nie zadzwonił i łatwa kasa mnie mineła. Szukam czegoś, ale żniwa się skończyły i ciężko coś znaleźć. A za 10zł za 10h roboty, nie mam zamiaru robić ;D
Poszukam jeszcze czegoś na mieście, na weekend, ale wątpie że znajdę.

Edit: No i ogólnie testowałem wytrzymałość tych poręczy i usiadłem na jednej raczce (prawej) i zapodałem jeszcze 50kg na siebie, i się dogieła konstrukcja. Będę to musiał w weekend wyrównać. I już bez sensu testów nie będę przeprowadzał :D

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-09-28 21:58:59

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405



3 akordy i bas do zagrania jednym palcem, ale jest MOC.






To postaraj się jakoś zarobić te 200 złotych, myślę, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto ;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Fajny zespół w moim stylu. Lubię taką muzykę :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11566
siady eleganckie tylko chyba przy odkładaniu pusciłeś grzbiet

Ja odkładam sztange na stojaki od ławki do wyciskania wiec też jest z tym troche zachodu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
siady eleganckie tylko chyba przy odkładaniu pusciłeś grzbiet

Tak, cholerenie nisko te poręcze i musze walić niezłą kaskaderkę, żeby się nie zabić.
Są duże błędy, w siadach. Mocno dupę podwijałem i plecy puszczały, ale to już ostatnia seria była siadów, a w niej najtrudniej utrzymać poprawną postawę.
Powoli do przodu, nie ma się co przejmować ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2698
Z ciężarami na seriach już mnie przegoniłeś, o technice to nie wspominam nawet bo wiadomo jak ja robie hehe
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

electro
Polecane artykuły