TieS91 Tak też uczynię.
Anton To miłe, dzięki.
Władca Mogę siąść i dupą do ziemi, ale niesamowicie podwijając dupę, robiąc kota i wychodząc kolanami, o 20cm za linię stóp. A nie o to chodzi.
Ważne jest nie łamanie pozycji technicznej, bo co z tego że przysiąde niżej, jak złamie pozycję techniczną. Bez sens. Powoli pracuję nad przykurczonymi dwójkami i pośladkami. Powoli będę siadał, coraz głębiej i głębiej.
Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-09-28 20:44:13
Anton To miłe, dzięki.
Władca Mogę siąść i dupą do ziemi, ale niesamowicie podwijając dupę, robiąc kota i wychodząc kolanami, o 20cm za linię stóp. A nie o to chodzi.
Ważne jest nie łamanie pozycji technicznej, bo co z tego że przysiąde niżej, jak złamie pozycję techniczną. Bez sens. Powoli pracuję nad przykurczonymi dwójkami i pośladkami. Powoli będę siadał, coraz głębiej i głębiej.
Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-09-28 20:44:13
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.
