SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A zawsze mówiłeś że jesteś rozciągnięty?

W wiośle się poprawiasz, dobrze dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zawsze mi sie tak zdawało, a te rozciąganie które robiłem to sie najwyżej do cyrku nadaje.
Dwugłowe i pośladki mam przykurczone, a prostowniki przeciągnięte.
Przez to od razu przy siadzie, po przekroczeniu pewnego progu, dupa mi się zawija.
Bo prostowniki rozciągnięte w piździec, a dwuglowe i pośladki przykurczone.

Edit: Trochę masło maślane wyszło.

Ehem:
63cm w udzie.
2 tygodnie temu było, 58cm.
Albo się utrzymuje pompa, po treningu, albo się zaczynam zalewać znowu. Bo najszybciej u mnie idzie w uda. Buehehe ;D

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-09-26 22:03:38

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
U mnie też uda mocarne :D

To jak się prawidłowo rozciągać, jakie ćwiczenia stosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Teraz na tył ud, stosuję to co mi Antos zalecił.
Czyli tak jakby "martwy ciąg na prostych nogach". Plecy jak do przysiadu, nogi lekko ugięte i sie pochylasz. Ja mam naprawdę duże przykurcze dwugłowych i ud, bo już trochę sie schylę i czuję jak się rozciągają dwugłowe i dupsko.
A najgorsze, jak nagrałem filmik z tego rozciągania, patrzę a tam już po chwili kot się wkrada, wszystko przez te cholerne przeciągnięte prostowniki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Krótko mówiąc, to co nam każą na wfie robić, później na siłowni i targaniu ciekich przedmiotów, bardziej nas kaleczy, niż pomaga.
Chyba że to moja nadinterpretacja. Po prostu trzeba trzymać zawsze prosto plecy przy rozciąganiu i nie podwijać dupy :D

Edit: Przepraszam za dubla.

Może Antos, zna jakieś ciekawe ksiazki o "bezpiecznym" rozciąganiu. Tylko że mu dupy nie chcę zawracać ciągle. I tak mi nonstop pomaga.
Bo ja teraz na własną rękę to się boje już cokolwiek robić. Hahah ;D

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-09-26 22:12:33

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-09-26 22:13:25

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No fakt, bez Antosa dużo byś stracił ;)

Takie rozciąganie już robie, tylko muszę o tych prostych plecach pamiętać, jeszcze robię "śrubę" ale to na rozluźnienie grupy kluszowo-goleniowej po treningu i pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Śrubę?
Hmm?
Show me that shit.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Sprawdź 4 odcinek TV SFD "Trening medyczny" - tam są pokazane takie dwa ćwiczenia na rozluźnienie po treningu. Stosuję od miesiąca, i muszę przyznać że pomaga - wcześniej czułem bóle, odkąd się "rozluźniam" bóle ustąpiły, więc polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dziękuje :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Oprocz MC na sztywnych na sucho, mozna robic koci grzbiet, ale co jest wazne startujemy z kolan a nie z gory.

Kleczymy klekiem podpartym (jakbys robil babskie pompki)
Zapierasz sie mocno palcami o podloge
Wstajesz, lecz wstajesz z pomocy posladkow i bioder - przenosisz ciezar ciala z palcow na pelne piety, cofajac mocno dupe w tyl
Glowa nieruchomo - patrzysz w jeden punkt

Oprocz genialnego likwidowania przykurczu, rozwija hammstringi w ich dolnym polozeniu :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium