SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104105

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening VII (30 maj 2011)

Trening FBW:
Czas treningu: 49min

Podsumowanie:Trening poszedł łatwo. No i tu jest problem za łatwo.
Przysiad zdecydowanie za lekko. Próbowałem namówić siostrę, żeby usiadła mi na barki, ale się nie zgodziła. Muszę wykombinować jakieś obciążenie, bo praktycznie nie czułem ciężaru.
Podciąganie na drążku było też dosyć łatwe. Od nastepnego treningu zmieniam na zwykłe podciaganie podchwytem(już bez nóg na krzesełku).
Pompki, jedno z dwóch ćwiczeń w których czułem że mięśnie pracują (5kg na plecach).
Wznosy dużo za łatwe, nastepnym razem więcej kilo zarzuce na plecy.
Wyciskanie "na barki" no i to drugie cwiczenei które dało mi w kość, świetne czucie mięśni.
Pompki wąsko i uginanie łapy z supinacją, bez rewelacji, ciężko, ale muszę coś dorzucić na nastepnym treningu.


Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-05-30 19:58:56

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening VIII (31 maj 2011)

Trening Aerobowy
-jazda na rowerze 40 minut

Podsumowanie: Cięzko jest napisać coś ciekawego. Więc napisze po prostu-Odbył się ;d
No ale tak btw. coraz bardziej podoba mi się jazda na rowerze. Zawsze lubiłem jeździć, ale teraz świetnie działa na odstresowanie się.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening IX (1 czerwiec 2011)

Trening FBW:
Czas treningu: 45min

Podsumowanie: Hmm... było... bardzo dobrze :D
Udało mi sie namówić siostrę na wejście na plecy i w końcu czułem że nogi pracowały.
Pompki bardzo fajnie, barki również. Podciąganie słabo (3 powtórzenia... x3), ale nie spodziewałem się cudów. Triceps bosko. Bicepsy robiłem (hantlą jednorącz), przez co mogłem dorzucić troche obciążenia i teraz czuje bice, triceps również bardzo pozytywnie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening X (2 czerwiec 2011)

Trening Interwałowy
-jazda na rowerze 20 minut
Trening Aerobowy

-Jazda na rowerze 10 minut

Podsumowanie: Jak widać połączyłem trening interwałowy i aerobowy, nie było to umyślnie. Ale po prostu "kółko" które wykonuje, prowadzić przez pare wsi, a ja nie lubię zawracać. Na razie chyba tak zostawie, potem spróbuje wydłużyć czas interwałów.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Interwały na rowerku fajna rzecz, sam to stosowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Lepsze byłoby bieganie, ale nie lubie biegać. I stawy też jakoś sie dziwnie zachowują podczas biegania (bolą) ;D

Jak trochę kondycji złapię i schudnę, raczej przerzuce się jednak na bieganie :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening XI (3 czerwiec 2011)

Trening FBW:
Czas treningu: 43min

Podsumowanie:Bardzo pozytywnie. Najlepszy trening, od tego jak zacząłem ćwiczyć. Mam już wyczute obciążenie w każdym ćwiczeniu, teraz tylko powoli podciągać ciężary do przodu.

Już 6 butli 5l przygotowanych, żeby zrobić kolejne obciążenie :P

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-06-03 19:44:21

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Już 6 butli 5l przygotowanych, żeby zrobić kolejne obciążenie :P

Haha no i prawidlowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Bic mi dziś fajnie wszedł, nie mogłem konewki 5l utrzymać xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening XII (4 czerwiec 2011)

Trening Interwałowy
-jazda na rowerze 15
Trening Aerobowy
-Jazda na rowerze 20 minut

Podsumowanie:Zastanawiam się nad zrezygnowaniem z sobotniego treningu aerobowego/interwałowego. Nie chciałbym doprowadzić do przetrenowania. co o ty myślicie?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium