SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103559

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
TieS91
co do motywacji to wystraczy sobie pomyslec o lacie i o tym jakbys chcial wygladac ,a pozneij idzesz i robisz to :D



Ja sobie pomyślę jak będzie 300 kg na sztandze wyglądać i motywacji mam aż nadto


Jak już to o lecie nie lacie Czego Was w tych szkołach uczą...

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-04 14:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Ćwicz Ćwicz ,będę zaglądał

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Hubert studiach ;D mam dysortografie i dyslekcje ale to niczego nie usprawiedliwia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cokta
Aha, znalazłem, plan fajny, tylko czemu nie masz nawet Floor Press?

Z Antosem stwierdziliśmy że lepsze będzie połączenie dipsów i pompek z nogami wyżej.

Pandarek
No, ja dzisiaj zrobiłem combo:
MC sumo 15 powtórzeń i 2 serie żurawia.
Jutro pewnie będę miał problem z zejściem z sedesu.

I jak wrażenia? Zszedłeś już z tego klopa?

TieS91
co do motywacji to wystraczy sobie pomyslec o lacie i o tym jakbys chcial wygladac ,a pozneij idzesz i robisz to :D

Gdyby mi zależało na wyglądzie, to bym zrezygnował z Push/pull na rzecz biegania i kompleksów sztangowych xD
Chociaż chciałbym wyglądać lepiej, to jednak teraz zależy mi na poprawie siły i kondycji przy sztandze (a nie poprawię siły, jak nie zbuduję trochę mięśnia) :P

Stanisuaf
Mnie to zima motywuje i mysle jak bede wygladac

Zima jest spoko, często mi autobus nie przyjeżdża i do szkoły nie chodzę :D

Przemyski
Venci, jak nie masz kasy to może coś posprzedawaj ? Ja nie raz na suple i food zarabiałem np sprzedając gitarę, czy jakiś telefon

Chcesz kupić Nokię 3310? :X

arnold69
Przemyski - Rezygnowałeś z pasji żeby kupić puche białka i krety ?

Ale czy doskonalenie własnego ciała, również nie może być pasją?

Hubert81
Ja sobie pomyślę jak będzie 300 kg na sztandze wyglądać i motywacji mam aż nadto


100kg x12, na koniec tego cyklu bym chciał. :)

FighterSSJ
Ćwicz Ćwicz ,będę zaglądał

Dzięki, miło mi :)

TieS91
Hubert studiach ;D mam dysortografie i dyslekcje ale to niczego nie usprawiedliwia !!

Walnij sobie plugina do Opery, sprawdzającego błędy. Sam muszę go sobie chyba sprawić.


Ogłoszenie parafialne.
Rezygnuje z prowadzenia dziennika, na rzecz pomocy ofiarom badziewnych splitów, w których nie ćwiczymy nóg, oraz pleców. Pragnę podziękować wszystkim za motywację która mi dawaliście. Ale to już jest koniec.

A tak serio, to nie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Odpyerdalasz - bana mu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
1. Gratuluję skrupulatności w odpisywaniu ;)
2. O dziwo tylko po poniedziałku miałem zakwasy. Organizm widocznie przyzwyczaił się już do "nowego" wysiłku.
Ogólnie u mnie rozkład intensywności zdaje się wyglądać mniej więcej tak:
Poniedziałek- masakra
Środa-ciężko
Piątek- phi
3. Jeżeli chodzi o system motywacji, to mój wygląda podobnie do Hubertowego. Za 11 tygodni chcę przysiąść kilka razy 160 kg- dwa czerwone i jeden niebieski talerz na stronie ;) Dla ładnego efektu plastycznego poprzekładam je, żeby były ułożone następująco: czerwony-niebieski-czerwony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
"Dla ładnego efektu plastycznego poprzekładam je, żeby były ułożone następująco: czerwony-niebieski-czerwony. "

jaka chuynia, ze ja mam same czarne na silowni....to pewnie dlatego mi sie ona niepodoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Padły mi powiadomki chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rezygnuje z prowadzenia dziennika, na rzecz pomocy ofiarom badziewnych splitów, w których nie ćwiczymy nóg, oraz pleców. Pragnę podziękować wszystkim za motywację która mi dawaliście. Ale to już jest koniec.


a mi padła szczena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cokta
Odpyerdalasz - bana mu!

Oj ta, oj tam.

Pandarek
1. Gratuluję skrupulatności w odpisywaniu ;)
2. O dziwo tylko po poniedziałku miałem zakwasy. Organizm widocznie przyzwyczaił się już do "nowego" wysiłku.
Ogólnie u mnie rozkład intensywności zdaje się wyglądać mniej więcej tak:
Poniedziałek- masakra
Środa-ciężko
Piątek- phi
3. Jeżeli chodzi o system motywacji, to mój wygląda podobnie do Hubertowego. Za 11 tygodni chcę przysiąść kilka razy 160 kg- dwa czerwone i jeden niebieski talerz na stronie ;) Dla ładnego efektu plastycznego poprzekładam je, żeby były ułożone następująco: czerwony-niebieski-czerwony.

1. To ironia? Jeżeli tak, to chciałem tylko na uspraiedliwienie powiedzieć, że nie lubię odpowiadać co jeden post, bo się spam za duży robi. A jeżeli to nie była ironia, to dzięki.
2. Ciekawe jak u mnie to się będzie prezentować.
3. Na razie, to mi motywacji nie brakuje. Boje się co będzie dalej. Obym nie wymiękł. A pomysł z kolorkami... xD

Antos098

jaka chuynia, ze ja mam same czarne na silowni....to pewnie dlatego mi sie ona niepodoba

Ja też mam czarne, ale mi się podobają, bo ja jestem badass. xD

adzik123
Padły mi powiadomki chyba.

Trudno. Ale ważne że już żyją :D

shitman_xD

a mi padła szczena

Haha :D

Mam złą(dla mnie) wiadomość. Padł mi limit na necie i nie mogę wrzucać filmików na neta. I teraz mam problem, co zrobić z High Pullem? Nie potrafię go wykonywać, a nie mam jak wrzucić na neta filmik, żebyście pomogli z techniką. Postanowiłem zmienić to ćwiczenie na podciąganie sztangi, mam nadzieję, że nie posypią się na mnie gromy. Jutro wrzucę rozpiskę treningu, pomiary (już na luzie) itp. i w ponidziałek wracam do ćwiczeń (w końcu). :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium