SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Z ciężarami na seriach już mnie przegoniłeś, o technice to nie wspominam nawet bo wiadomo jak ja robie hehe

Dzienniki Ci się nie pomyliły, hihihi? :D
Ty więcej targasz.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
wystarczy spojrzeć z jaką łatwością i jak technicznie robisz te serie, ja żeby zawiosłować 55kg to się bujam jak rezus, dlatego zmniejszam niedługo ciężar, a im więcej czytam o przysiadach to dochodzę do wniosku że tak naprawdę to ja kucam a nie siadam i też ciężar muszę zredukować, no ale motywacja jest, zresztą zawsze do ciebie sie porównuje bo waga praktycznie ta sama i wymiary podobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
wystarczy spojrzeć z jaką łatwością i jak technicznie robisz te serie, ja żeby zawiosłować 55kg to się bujam jak rezus

Miłe słowa :>
Ogólnie seria którą nagrywałem była już dosyć mocno bujana, z 50kg robię dużo lepiej technicznie. Ale znowu nie czuje tak pleców. A jak zwiększam czas negatywów, jakoś nie przyjemnie się czuję. Dlatego ostatnią serię, robie na lekko oszukanych powtórzeniach.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ponawiam pytanie:

Czy przy wiosłowaniu nie powinno się ściągać sztangi nieco niżej, bardziej w okolice pępka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Powiem uczciwie, że to chyba zalezy od pochylenia ciała i od tego które mięsnie chcemy pobudzić.
Ja teraz we wszelkiego rodzaju bojach, staram się wykonywać ćwiczenia tak jak podaje pan Jan Łuka. Bo jak na swój wiek wygląda na sprawnego chłopaka, stawy nie są poniszczone, więc wie co robi. A dla mnie własnei zdrowie jest najwazniejsze.

Tutaj wiosło wg pana Jana Łuki.


Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A Ty nie robisz przypadkiem podchwytem?

EDIT: ja też wiosłuję jak Pan Janek (), tyle że robię Pendley Rows= z odkładaniem na ziemię.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2011-09-29 16:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ok, rzuciłem jeszcze raz okiem i widzę, że robisz nachwytem.
Po prostu jesteś pochylony jak do takiego wiosła:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Bo nie dam rady się mocniej pochylić, bo się garbie jak cholera :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
garbisz sie bo za duzy ciezar bierzesz, postaraj sie pocwiczyc przed lustrem pozycje i dasz rade bardziej sie zgiac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To może spróbować zamiany chwytów w podciąganiu i wiośle?
Rzucam tylko pomysły.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

WHEY premium