Światowej sławy DJ David Guetta ostatnio zaprezentował swoją niesamowitą formę. Biorąc pod uwagę fakt, że ma na karku 53 lata, wygląda naprawdę niesamowicie.

Guetta prowadzi dość intensywny tryb życia. Jeszcze przed pandemią grał mnóstwo koncertów i występował publicznie w wielu eventach. Życie „w trasie” z pewnością do łatwych nie należy, zwłaszcza w kontekście pilnowania prawidłowego odżywiania i treningów. Jednak miniony rok był dla znanego DJ zupełnie inny. Skupił się na pracy charytatywnej i występach wirtualnych. Tym samym miał dużo czasu na aktywność fizyczną i poprawę kondycji. Wygląda na to, że ta praca się opłaciła, o czym świadczą ostatnie zdjęcia. David pokazał na Instagramie swój niesamowity brzuch, który robi wrażenie. Dumnie napisał:

„Przygotowuję się do powrotu na scenę ????????????”

Guetta nie jest typem mężczyzny, który pokazuje szczegóły ze swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych. Nie chwali się też filmikami z siłowni, ale jasne jest, że poświęca treningom dużo czasu. Lubi też grać w tenisa. Występy na scenie  z pewnością wymagają dużej energii, a świetna forma sprawi, że w nowym roku będzie miał jej jeszcze więcej. Można śmiało powiedzieć, że David Guetta dobrze wykorzystał czas kwarantanny. Mamy nadzieję, że dostarczy on mnóstwo inspiracji wszystkim swoim fanom, którzy go obserwują.

https://youtu.be/T5k-3B8Cm0w

Komentarze (1)
Chwastinho

Dobry wzór. Widać, że gość jest wesoły i się nie zapasł z wiekiem, tylko jedzie dalej jak młodzian.

3