SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cvfdbkz / Moge Wszystko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz szczęscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Żresz 40g bcaa, kretę na dodatek i marudzisz na regenerację? Ty prosiaku nieudomowiony!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No naprawde, nogi dzisiaj jak jakas obca czesc ciała Rano było gorzej, teraz jest znośnie ale dalej czuc

M. Nie planuje robic ładowan czy cheat meal'i w najblizszym czasie bo bez tego da sie zyc, czasami pomarze sobie o rzeczach ktore zjem jak skoncze wycinke a taki dzien zrobie na pewno tylko dopiero gdy stwierdze ze zasłuzłem. Napewno poleci kilka litrów Lodow, Oreo + Nutella, kurczakoburgery/czisburgery z Maka, Kebab i inne pierdoły.
Narazie jestem skupiony na celu i unikam smieciowego zarcia, nawet nie uzywam zadnych ketchupów itp... co u mnie sie rzadko zdarza ale jakas daje rade i nie narzekam

jedyna rzecz do ktorej mnie leciutko ciagnie i na ktora pozwole sobie 1.Czerwca w duzej ilosci to alko
najperdole sie fest bo juz obiecałem sobie i kilku osobom
gadam jak alkoholik ale raz na jakis czas mozna.
Wszystko bd zapijał woda albo czyms w wersji light i bd dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
raz jak sie nayebiesz nic sie nie stanie, ważne żeby tylko je jesc co popadnie podczas libacji
tez tak obiecuje znajomym ze za jakiś czas sie z niby napije, tydzien temu juz byłem temu bliski nawet kupiłem cole zero ale do dziś się chłodzi w lodówce;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mnie też wyciągają cały czas na picie, ale też jakoś nie specjalnie mi się chce. Głównie, że u mnie po pijaku od razu włącza się pacman i wciągam wszystko co na stole, jak odkurzacz. :3

"Nie planuje robic ładowan czy cheat meal'i w najblizszym czasie bo bez tego da sie zyc, czasami pomarze sobie o rzeczach ktore zjem jak skoncze wycinke a taki dzien zrobie na pewno tylko dopiero gdy stwierdze ze zasłuzłem."
Gratuluję, ja tak nie potrafię. Muszę raz na 3 dni, wypić jakiś jogurt pitny, albo zjeść normalny obiad. Bo długo bym nie wytrzymał. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
To mało masz tej silnej woli skoro co 3dni pozwalasz sobie na takie cuś, ale skoro masujesz to tam od jogurcika nic Ci sie nie stanie, na redukcji bedziesz myślał, ja to na Twoim miejscu rozciągalbym ten okres, na początku na 4dni, potem na 5 aż w końcu nie bedzie Ci taki cheat siedział w głowie, ale zresztą to żaden czit taki jogurcik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No, do diety mam słabą psychę. Ale coraz lepiej jest. A te moje chity, to też nie czity. Zawsze wsuwam je po treningu i zawsze jest tego mało. Tak, żeby nie przekraczało 200Kcal (ogólnie całą porcja) i 15g cukrów/100g produktu :P
Cukierków to ja nie wpierdzielam nigdy, czy jakiś chipsów. A i ten jogurt pewno kiedyś wyeliminuję. Myślę, że po wakacjach będę już mógł nawet wrzucać michę do swojego dziennika. Bo wygląda on co raz lepiej :P <dobra, ja już tutaj nie spamuję :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na masie po trenie to se mozesz nawet 100g cukru wpyerdolic :P

pozatym jak bedziesz wiekszy to bdsz mial duzo wieksza motywacje do trzymania diety etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Na masie u mnie najwazniejsze było zeby zjesc to co mam zjesc, a jak potem jeszcze znalazło sie miejsce na kebaba czy jakies wieśmaka to sobie nie odmawiałem, jedynie starałem sie unikac alko. Dlatego tez tak podlało i zrobiłem 20kg w 7miesiecy z czego 700g miecha. teraz musze redukowac curva.Ale jak czitowac to tylko na masie, wycinka sie rzadzi swoimi prawami.

Zaraz wrzuce wypiske tylko zjem



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-27 12:34:32

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-27 12:34:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Dieta:
Taka jak zawsze, narzie poszły tylko dwa posiłki, nie wiem jak bd wygladac reszta.

Trening:

Plecy(Lekko)+Klatka(Ciężko)

1a. Wyciskanie handelek leżąc
6x33/6x35/6x37/6x39/5x41
1b. Przyciągnie wyciagu młotkowo
10x16/10x17/10x18/10x19
2a. Gilotyna tempo 1/1/4/1
8x60/8x60/8x60/8x60
2b. Wiosłowanie siedzac chwyt młotkowy
10x13/10x15/10x17/10x19
3a. Rozpietki lezac
12x12/12x14/15x16/20x8
3b. Szrugsy
20x60/20x100/15x160/20x41-Hantelki
3c. Odwrotne Rozpietki
20x7/20x7/20x7

+35min Aero

Trening udany lekko niewyspany ale jakos dałem rade.

Wszystko weszło fajnie, klatka mi sie tak szybko pompuje ze juz po rozgrzewce była ostro ukrwiona, ale konczy sie Jack3d wiec na nastepnych treningach pompka bd mniejsza

Przy plecach lekki zapas na dwie moze trzy sztabki, potem zostanie tylko jedna na wyciagu bo wszystkich jest chyba 24x

Suple:
-20g BCAA przed
-Jack3D przed
-300mg Kofy
-20g BCAA na
-5g Mono po
-4g B-Ala po

Juz mi sie powoli koncza zapasy wszystkiego i musze dokupic BCAA, WPC, ZMA i chyba Yohe, chyba ze ktos mi powie Dlaczego Yoha tylko przy małym %BF?, bo ja nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4-dniowy plan do oceny. Co sadzicie?

Następny temat

plan na rzeźbę

WHEY premium