SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cvfdbkz / Moge Wszystko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Miałem w tym tygodniu porobic luzne treningi i poluzowac z micha bo czułem sie tym wszystkim zmeczony ale jakos mi to zmeczenie przeszło i kcal jeszcze lekko podbiłem.

Zrobiłem dzisiaj plecy ale trening był lekko hvjowy bo prostowniki mi na wiele nie pozwalały, przed trenem musiałem nosic meble i jakies inne pierdoły i pewnie to sie przyczyniło to "hvjozy" dzisiejszego treningu
mniejsza z tym, za tydzien bedzie lepiej.

Micha:

~4700kcal 293/164/510
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Miałem w tym tygodniu porobic luzne treningi i poluzowac z micha bo czułem sie tym wszystkim zmeczony ale jakos mi to zmeczenie przeszło i kcal jeszcze lekko podbiłem.


haha, ja też miałam zluzować nieco w tym tygodniu bo jakaś wypruta byłam i też mi to przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
odpoczałem przez weekend i sily wrociły, nawet jedzenie nie przychodzi z taka trudnoscia jak wczesniej

w swieta sie pomysli o jakiejs przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja tez czasami raz wieksza raz mniejsza ochota.

przerwe zaczne jakis dzien przed sylwkiem, bo w swięta by się jednak zdało cos poruszac.
na narty mam w hvj ochotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ja też powoli zaczynam czuć sie wypruty i po takich porządniejszych siłkach w dni wolne od pracy to na nastepny dzień ledwo wstaje i spie w ciul godzin.. coraz gorsza ta moja regeneracja, przydałoby sie jakieś suple wziąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja sie wlasnie rozkrecam, coraz lepiej zaczyna mi sie cwiczyc i wkoncu cos tam puchne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ty sie rozkrecasz, czy coś w Tobie sie rozkreca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogarnalem ilosc snu i diete na 99% od 2 tyg i wydaje mi sie ze dlatego a to ze sie cos rozkreca to juz swoja droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ale mam zmeczone plecy po wczorjaszym trenie, czuc prsotowniki, dolne najszersze i skosne. miłe zaskoczenie bo myslałem ze hvjowy tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Pytanie tylko, czy zakwasy odwzorowują jakość treningu ? Wiem wiem, temat rzeka, ale nigdy tego nie mogę zrozumieć

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4-dniowy plan do oceny. Co sadzicie?

Następny temat

plan na rzeźbę

WHEY premium