SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko o wszystko :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
Mam pytanko...
cwiczylem kiedys rok czasu potem byla przerwa i wznowilem treningi jakies 3 miesiace temu....zaczolem cwiczyc 3 razy w tygodniu... do kazdego cwiczenia dokladam cwiczenia na brzuch....
poniedzialek klatka - brzuch
sroda plecy - biceps - brzuch
piatek barki - triceps - lydki - brzuch

w piatek mam 3 partie do cwiczenia ale triceps robie tylko 2 serie po 8 powtorzen wiec nie tak duzo ... moj cel to zdobycie masy z bardzo mala iloscia tluszczu...postanowilem ze w ciagu roku tego dokonam...i mam teraz kilka pytan :) nie mam ustalonej scislej diety bo kiedys mnie to denerwowalo ....jem co mozliwe ale unikam slodyczy napoi slodzonych gazowanych..itp itd :D

1. czy nie za czesto cwicze brzuch ?
2. czy dolozyc np w sobote jakis trening z rowerkiem albo skakanka lub bieganie...
3. czy starac sie napisac sobie diete jakas zeby jesc regularnie co do 1 grama tluszczu i bialka dziennie ??
4 . 2 godzinny przed snem starac sie nie jesc niczego ....
5 . jestem skazany na godziny poranne treningu ( 10 rano ) czy jesc sniadanie przed nim...
6 . mam hydroxycut i bialko Whey Protein 100%


prosze o wypowiedzi :)

" ...Only God Can Judge Me... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
1.nie
2.nie??
3.tak
4.źle, przed snem kokstka twarogu
5.tak -2 h przed
6.a jakie tu jest pytanie??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do modyfikacji :)))

Następny temat

Muj Trening oceńcie

WHEY premium