SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cvfdbkz / Moge Wszystko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
~4800kcal 295/170/525


MC
Rampa 8 do 140, Regres na 100
Podciagnie szerokim nachw.
10xCC/9xCC/7xCC/7xCC/7x5/6x8
Wiosłowanie siedzac waskim młotk.
Rampa 8 do 21szt, Regres na 14

Bez Aero

Śmieszne to wszystko jest bo gdy zakładałem dziennik 200kg w MC było tylko formalnoscia.

Uwsteczniam sie siłowo i ostro cos pyerdole, nie mam pojecia co bo i masowo jestem o wiele mniejszy patrzac na stare filmiki z cwiczen. Masa idzie strasznie powoli mimo tego ze wp*****lam jak wół i wszystko byłoby fajnie jakbym wpadał czysty miesien ale podlewa i tak wiec o hvj tu chodzi?

Ogranicze objetosc dorzuce troche kg kosztem techniki i trzeba powoli progresowac bo innego wyjscia nie widze zeby wszystko odrobic.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
prawa glowa tricepsa?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
W sensie ze prawej reki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
a obwodowo tez do tyłu pod względem masy? Może jestes mniej otłuszczony, dlatego optycznie w koszulce wyglądasz na mniejszego.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Ta.. obwody troche mniejsze niz kiedys ale fakt ze jest chyba mniej fatu. Poza tym wyglada to lepiej niz kiedys pod wzgledem jakosci ale nadal za sucho.

Moze na mniejszej objetosci troche miesa wpadnie i siła pojdzie na +
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiem o co chodzi
naturalnie rosnie sie tylko do pewnego momentu a i tak jest straszna chvjnia :D
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
po prostu w pewnym momencie naturale maja tak ch**owe wolne postepy, że trzeba sie z tym pogodzić albo przejsc na ciemna strone mocy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Na wszystko przyjdzie pora.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4-dniowy plan do oceny. Co sadzicie?

Następny temat

plan na rzeźbę

electro
Polecane artykuły