Plecki ładnie wyglądają
A za nogi sie weźmiesz:P
A za nogi sie weźmiesz:PIlość wyświetleń tematu: 152898
cvfdbkz
Tym bardziej ze znow sie zaczyna pojawiac to pjedolone lipo i psuje cały efekt, bez tego wygladała by o niebo lepiej.
A apropo łap, to własnie je chciałbym teraz poprawic bo IMHO. odstaja najbardziej![]()
shitman_xDja niedlugo na lipo stestuje fosfatydylocholine, jak bd dzialalo to fajna opcja a tanie :D
ale jak trzeba kuc to raczej nie dam rady;dAktualny dziennik:
http://www.sfd.pl/Mariusz_Żaba:_MPJ_2015_str_34,_Kłodzko_44-t1089000.html
Galeria zdjęc:
http://www.sfd.pl/Marian_rocznik_92-t628047.html
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
DT - http://www.sfd.pl/DT__Longer/My_duzi_goście_mamy_prościej_-t834486.html
Foty strona: 1 < 12 < 20 < 30 < 46 !!!
Wymiary strona: 7 , 20 !

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły