SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cvfdbkz / Moge Wszystko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Plecki ładnie wyglądają A za nogi sie weźmiesz:P
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Tył dobrze wyglada, nie przypuszczałem ze az tak dobrze, naprawde

Bo po redu z tego co piszesz waga chyba ta sama ale wyglada to lepiej, jak dobrze pamietam fotkę z czasów redu.

cvfdbkz

Tym bardziej ze znow sie zaczyna pojawiac to pjedolone lipo i psuje cały efekt, bez tego wygladała by o niebo lepiej.

A apropo łap, to własnie je chciałbym teraz poprawic bo IMHO. odstaja najbardziej




Tez mnie wk***ia to pierdoylone lipo bo mam podobnie, ze po redu zawsze sie coś powiększa;/

łapy w tej pozie co dałes dobrze wygladają

shitman_xD
ja niedlugo na lipo stestuje fosfatydylocholine, jak bd dzialalo to fajna opcja a tanie :D


daj znac co i jak ale jak trzeba kuc to raczej nie dam rady;d
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Ja mam jeszcze takie pytanko, Ty miałeś jakieś podsumowanie redukcji? Jak tak to powiedz na kktórej stronie,bo wtedy pracowałem i mało co na kompie mnie było wiec nie wizdialem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie bylo podsumowania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 491 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6391
W lewym ramieniu ile siedzi ? bo na focie wygląda na duża dysproporcje chyba że to wina zdjęcia ale konkretnie rozyebałeś plecy i te łapki masakra !!! Pozdro :)

DT - http://www.sfd.pl/DT__Longer/My_duzi_goście_mamy_prościej_-t834486.html

Foty strona: 1 < 12 < 20 < 30 < 46 !!!
Wymiary strona: 7 , 20 !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Tak wyszło, obie łapy sa takie same.
+40cm jakos, ze 3-4cm w tym sezonie bym chciał zrobic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 113 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220582
ładnie
tylko dziwnie nogi wyszły
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
bo nóg nie ma, stąd Twoje zdziwienie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
spjerdalai
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Byłem na treningu, zrobiłem dwa cwiczenia na czworki i dwojki
takze ostro katuje te bocianie nogi, za tydzien bd lepiej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4-dniowy plan do oceny. Co sadzicie?

Następny temat

plan na rzeźbę

electro
Polecane artykuły