SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
wy sie tutaj smiejecie,
a ja musze byc kulturalny i ladnie odpisywac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53544
https://www.sfd.pl/samoukaranie-t849766.html



zibi33
koronny daje, zamykają osoby związane z zgp, czesc z tych osób sklada wyjasnienia obciazajace innych, wkrotce policja dotrze do mnie, niedlugo zatrzymaja mnie, jestem winny bez 2 zdan, czy wybrac dobrowolne poddanie sie karze i uniknac wiezienia czy utrzymywac ze jestem niewinny i odsiedziec conajmniej 3lata, czy osoby ktore sie nie przyznają beda mnie oczerniac skoro nie ja zaczalem ta lawine, czekam na opinie


Zmieniony przez - Koderos w dniu 2012-04-02 22:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
hahaha

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
https://www.sfd.pl/Spalanie_-t870997.html?pow=tak&userid=381745#post2 

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Jak ja kocham takie wkręcanie świerzaków SOG o ile wejdzie

Edyta: były cykle na paszy dla świń, mleku w prochu dla koźląt - teraz w modzie są piguły antykoncepcyjne U FACETA

www.sfd.pl/-t874986.html
ginomen
otoz czytalem duzo o tym ze tabletki antykoncepcyjne dla kobiet rozwniez wspomagaja tycie . mam bardzo wystajace kości policzkowe, koscista szczeke i brode ... duzo schudlem i chce z powrotem nabrać okraglych rysow twarzy ... chcialbym jak najszybciej przytyc na buzi. czy te tabletki nic mi nie zaszkodza ?? , dobrze by bylo gdyby przez nie rysy twarzy zlagodnialy, sa jakies skutki uboczne spozywania ich przez mezczyzn ? ... z gory dzieki za pomoc ;) .




Zmieniony przez - Danio135 w dniu 2012-07-21 20:26:34

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Podbiję - wrzuciłem w edycję nowy tekst, a temat dalej na drugiej stronie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1537
OWNED HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAH^ Danio, system zniszczony

"Jestem człowiekiem, a nie kontem w internecie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pora odświeżyć temat, taki tam rodzynek z forum

witam,
od jakiegos czasu stosuje diete, dzieki ktorej chcialbym nabrac masy (jestem bardzo chudy od urodzenia). Zastanawiam sie tylko, czy gdybym masturbujac sie, nie dopuszczal do wytrysku, poprzez nacisk na miejsce pomiedzy penisem a odbytem, ( sperma ktora cofa sie w ten sposob do cewki moczowej), moglaby zostac wchlonieta, i pomoc mi w zdobywaniu masy?
Moze jest ona obojetna dla organizmu, i wydalam ja podczas oddawania moczu? wiadomo, ze sperma jest dosc 'pozywna'.
Robie tak od kilku dni, i czuje sie bardzo dobrze, nawet lepiej niz wczesniej, jednak czy moze mi to zaszkodzic? Planuje zrezygnowac calkiem z marnotrastwa wytrysku.
pytanie zdaje sie byc absurdalne, ale teoretycznie ten sposob moze miec sens;)
pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.


https://www.sfd.pl/wstrzymywanie_wytrysku,_korzysci_z_zatrzymanej_spermy_-t911999.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7403
anubis84
Pora odświeżyć temat, taki tam rodzynek z forum

witam,
od jakiegos czasu stosuje diete, dzieki ktorej chcialbym nabrac masy (jestem bardzo chudy od urodzenia). Zastanawiam sie tylko, czy gdybym masturbujac sie, nie dopuszczal do wytrysku, poprzez nacisk na miejsce pomiedzy penisem a odbytem, ( sperma ktora cofa sie w ten sposob do cewki moczowej), moglaby zostac wchlonieta, i pomoc mi w zdobywaniu masy?
Moze jest ona obojetna dla organizmu, i wydalam ja podczas oddawania moczu? wiadomo, ze sperma jest dosc 'pozywna'.
Robie tak od kilku dni, i czuje sie bardzo dobrze, nawet lepiej niz wczesniej, jednak czy moze mi to zaszkodzic? Planuje zrezygnowac calkiem z marnotrastwa wytrysku.
pytanie zdaje sie byc absurdalne, ale teoretycznie ten sposob moze miec sens;)
pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.


https://www.sfd.pl/wstrzymywanie_wytrysku,_korzysci_z_zatrzymanej_spermy_-t911999.html


No way, to nie może być post napisany na poważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
ciekawe czy koleś na serio to pisał...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium